Josh Groban’ın Karısı Var mı? Aşk Hayatı Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Josh Groban


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jason Szenes/EPA-EFE/Shutterstock

  • Josh Groban Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktör.
  • Aktris ve yazar Schuyler Helford ile çıkıyor.
  • Daha önce Ocak Jones, Katy Perry ve Kat Dennings ile çıktı.

Josh Groban, 41, Hollywood’un en yetenekli şarkıcı ve oyuncularından biridir. Bir sonraki büyük projesi, Güzel ve Çirkin The Beast’i oynadığı 30. yıl dönümü özel etkinliği. Tony Ödülü adayı, kariyerinde kız arkadaşı, aktris ve yazardan büyük destek alıyor. Schuyler Helford31. Josh, Schuyler ile tanışmadan önce birçok ünlü kadınla çıktı. Ocak Jones, Katy Perry, ve kat dennings. Josh’un Schuyler ile olan ilişkisi ve geçmiş aşkları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Schuyler Helford

Josh Groban
Josh Groban ve Schuyler Helford, 2018 Tony Ödülleri’nde (Fotoğraf: Jason Szenes/EPA-EFE/Shutterstock)

Josh ve Schuyler, 2017’de bir ara çıkmaya başladılar, ancak aşklarını 2018 Tony Ödülleri’ne kadar doğrulamadılar. Çift, etkinlikte kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı ve birlikte mutlu bir şekilde fotoğraf çektirdiler. Schuyler, tekrar eden rolüyle tanınan bir aktris. Mayim BialikFox durum komedisi Bana Kat deyin. O da ortaya çıktı Öfke kontrolü ve Orta. Bir yazar olarak dizilerde çalıştı #Sibriyet ve kapalı ve ona göre 2017 CBS Diversity Sketch Comedy Showcase imdb. Schuyler’in babası televizyon yazarı/yapımcısı Bruce Helford70.

Josh ve Schuyler, çıkmaya başladıklarından beri aşklarını gizli tuttular. Schuyler, özellikle Instagram sayfalarında birbirleri hakkında nadiren paylaşımda bulunuyorlar. çiftin tatilini belgelemek Aralık 2019’da Disneyland’a geri döndü. Kendisinin ve Josh’un ikonik eğlence parkında birlikte poz verdiği bir fotoğrafını paylaştı. Bu ikisi çok aşık!

Ocak Jones

Josh Groban
Josh Groban ve Ocak Jones, 2005 Cannes Film Festivali’nde (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Josh’un ilk yüksek profilli ilişkisi, 44 yaşındaki aktris Ocak Jones’la oldu. Josh, 2003’ten 2006’ya kadar Ocak ayında çıktı. Deli adam. 2004 Amerikan Müzik Ödülleri ve 2005 Cannes Film Festivali dahil olmak üzere çok sayıda halka açık etkinliğe birlikte katıldılar. Josh, ayrılmalarından yedi yıl sonra romantizm hakkında konuştu. görüşme ile birlikte Detaylar dergi.

“Yaklaşık iki buçuk yıl çıktık ve delicesine aşıktık. Kesinlikle en uzun ilişkimdi, ”dedi Josh, Şubat 2013 röportajında. “You Raise Me Up” şarkıcısı, “Başka bir ciddi ilişkiye girmeyi çok isterim. Ben özünde gerçek bir romantiğim.

Katy Perry

Josh Groban
Josh Groban ve Katy Perry 2009’da kısa bir süreliğine çıktılar (Fotoğraf: MEGA)

Josh gerçekten de Ocak’la ayrıldıktan sonra tekrar çıkmaya başladı. 2009’da 38 yaşındaki Katy Perry ile kısa bir süre çıktı. Josh, 2013’te Katy ile olan ilişkisine değindi. Detaylar röportaj, “flört çizgisinde kaymış olabileceklerini” ortaya koyuyor. Josh daha sonra kendisinin ve Katy’nin “sadece arkadaş” oldukları konusunda ısrar etti.

2017’de Katy, bir canlı yayın sırasında ikonik şarkısı “The One That Got Away”in aslında Josh hakkında olduğunu açıkladı. Josh, Katy ile çıktığını doğruladı ve onun şok edici itirafına tepki gösterdi. Andy Cohen ile Neler Olduğunu Canlı İzle gelecek yıl.

“İkimiz de çok özeldik, bu yüzden arkadaş olarak daha iyi olduğumuzu fark ettik. Bugüne kadar çok iyi arkadaşız, o en iyisi, ”dedi Josh. “Ama bunu beklemiyordum,” diye ekledi canlı yayınında Katy’nin ifşasını. “Bunu gördüğümde kahvem iki kez çekildi ve tükürüldü. Bunu söylemesi çok tatlı ve sonra şarkının sözlerini dinledim ve ‘Asla bir mustang’ım olmadı’ dedim. dövmem yok Bunun benimle ilgili olduğundan emin misin?’ Bundan çok gurur duydum ama buna da çok şaşırdım.”

kat dennings

kat dennings
Kat Dennings ve Josh Groban, 2015 Tony Ödülleri’nde (Fotoğraf: Carolyn Contino/BEI/Shutterstock)

Josh’un Schuyler’den önceki en ciddi ilişkisi, 36 yaşındaki aktris Kat Dennings ile oldu. Çift olarak ilk kez Ekim 2014’te Beverly Hills Carousel of Hope Ball’da bir çift olarak ortaya çıktılar. Ertesi yıl, Josh ile olan ilişkisinden fışkırdı. 2 Meteliksiz Kız yıldız açık Ellen DeGeneres Gösterisi. Josh, Kat ile mizah konusunda nasıl yakınlaştıklarını açıkladı ve “Mizah benim için çok büyük bir şey, bu yüzden, bilirsin, hakkında konuşabileceğimiz gerçeği. Monty Piton ve daha bir sürü garip şey, ‘Tamam, evet, aynı fikirdeyiz’ gibiydim. ”

Josh ve Kat, iki yıl çıktıktan sonra Ağustos 2016’da ayrıldılar. Bir kaynak, “Karşılıklı bir ayrılıktı” dedi. E! Haberler o zaman. İçeriden biri, “Hala arkadaş ve birbirlerini önemsiyorlar, ancak şimdi bir çift olarak onlar için doğru zaman değil” diye ekledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/josh-groban-wife-4986680/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir