Josh Duhamel, Tearful Tribute Videosunda James Caan’ın Ölümüne Tepki Verdi – Hollywood Life


Josh Duhamel ve Hollywood’un geri kalanı efsanevi aktörün ani kaybının yasını tutuyor James Caan. 7 Temmuz’da James’in 82 yaşında ölüm haberinin açıklanmasından sonra, Josh hızla onun anısına saygılarını sundu. las vegas Instagram Hikayesinde başrol oyuncusu.

Josh Duhamel James Caan
2004 yılında Josh Duhamel ve James Caan. (Peter Brooker/Shutterstock)

49 yaşındaki göz yaşları akarken, “Şimdiye kadar tanıdığım en kibar, en havalı, en komik insanlardan biri” dedi. “Mentorlarımdan biri. Özleneceksin Jimmy Caan. Seni seviyorum.” Josh, videosuna “Huzur içinde yat Jimmy Caan Seni Seviyor” başlığını attı.

James’in ailesi, oyuncunun ölüm haberini bir tweet ile doğruladı. Açıklamada, “Jimmy’nin 6 Temmuz akşamı vefat ettiğini size büyük bir üzüntüyle bildiririz. Aile, sevgi ve içten taziyelerimizi takdir eder ve bu zor zamanda onların özel hayatına saygı duymaya devam etmenizi rica eder” denildi. .

Josh ve James, NBC dizisinde birlikte rol aldı las vegas 2003’ten 2007’ye. Dizi, James’in onlarca yıllık inanılmaz film çalışmasından sonra bir TV dizisindeki ilk başrolüydü. Josh’un karakteri, James’in karakteri Ed Deline’ın çırağı olarak başladı. James, gösterinin iptal edilmesinden bir yıl önce, 2007’de diziden ayrıldı.

James bir Hollywood efsanesiydi. Özellikle Paul Sheldon’ı oynadı. SefaletBrian Piccolo Brian’ın Şarkısıve Sonny Corleone vaftiz babası. Onun performansı vaftiz babası ona Oscar ve Altın Küre adaylıkları kazandırdı. O da bir kamera hücresi görünümü yaptı Baba Bölüm II. Daha sonraki yıllarda James sevilen filmde rol aldı. elf ve dahası.

James Caan
James Caan ve Josh Duhamel ‘Las Vegas’tan bir sahnede. (Everett Koleksiyonu)

James’in ölümünden bir yıl önce Josh, aktörle çalışmanın onun için ne kadar önemli olduğunu düşündü. “O heriften çok şey öğrendim. Ne yapılması ve ne yapılmaması gerektiği hakkında çok fazla şey var” dedi Josh. Zengin Eisen Şovu. Josh, James’in ona bugün hala kullandığı “gerçekten sağlam tavsiyeler” vereceğini belirtti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/josh-duhamel-james-caan-death-tribute-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir