Josh Duhamel, Karısı Audra Mari’nin “Bir” Olduğunu Nasıl Biliyordu?


Josh, sırtını incittikten sonra hala koridorda yürüyebilmenin düğünün en sevdiği kısmı olduğu konusunda şaka yaptı. Ama şans eseri fazla yaralanmamıştı. “Ondan biraz daha yaşlı olduğumu biliyorum,” diye alay etti ve daha sonra ekledi, “Koridorda yürüyemezsem bu iyi bir görünüm olmayacak.”

Düğün, 2019’da çıkmaya başlayan Josh ve Audra’nın nişanlanmasından sekiz ay sonra gerçekleşti. las vegas şap soruyu patlatmak Ocak ayında sahilde bir gün batımı gezintisi sırasında şişede bir mesajla.

Josh daha önce evliydi. Fergiekiminle oğlunu paylaştığı aks, 9, ancak ikisi sekiz yıllık evlilikten sonra 2017’de ayrıldı. Yine de, iyi şartlarda kaldılar ve ortak ebeveyn olmaya devam ettiler. E ile yaptığı röportaj sırasında! Haber, Josh bir baba olmanın ona getirdiği sevinçten bahsetti.

“Çocuk sahibi olan herkes, benim için bunun en iyi yanı olduğu konusunda hemfikirdir” dedi. “Doğdukları andan itibaren izliyoruz. Ve gitgide daha ilginç olmaya devam ediyorlar.”

haydut 23 Eylül’de sinemalarda.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347547/how-josh-duhamel-knew-wife-audra-mari-was-the-one?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir