Josh Duggar’ın Kuzeni Amy, Karısı Anna’yı Onu Bırakmaya Çağırıyor – Hollywood Life


Amy King, Josh Duggar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: TLC/Danny Johnston/AP/Shutterstock

Amy Kral için bir mesajı var Anna Duggar: “Senin için hissediyorum.”

17 Mayıs’ta, Amy’nin kuzeninden beş ay sonra, Josh Duggarçocuk pornosu alıp işlemekten suçlu bulunan Amy, Instagram’da Anna’ya “yanlış türden bir destekle çevrili olduğunu” söyleyen bir açık mektup yazdı.

“Çocukluğundan beri sana evliliğin sonsuza kadar süreceği öğretildi ve Tanrı’nın sana bir eş göndermesi için dua ettin. Onunla bir hayat ve bir aile kurdunuz,” diye yazdı Anna ve kendisinin bir fotoğrafının başlığında Anna’nın düğününde sarılmak. “Bunların hiçbirini siz seçmediniz ve çocuklarınız da kesinlikle seçmedi. Senin peşinden zor bir aşk olayıyla gelmiyorum. Sadece kalbimde olan bu ve bunu ifade etmekten kendimi alıkoyamıyorum.”

Devam etti, “Bu hafta kendi babanızın kocanızı desteklemek için yazdığı mektubu okurken ağladım. Kendi çocuklarınızı korumak için ne yapacağınızı bilmekte zorlanmanıza şaşmamalı… Belli ki orada hiç bir örneğiniz olmadı. Bu korkunç ve bunun için çok üzgünüm.”

Amy, annesinin “bana nasıl ayağa kalkıp nasıl konuşacağımı gösterdiğini” açıklamaya devam etti ve “Josh’tan boşanmanın utanılacak bir şey olmadığını” söyledi.

“Bir gün çocuklarınız babalarının gerçekte nasıl bir adam olduğunu anlayacak kadar büyüyecek. Onları sonsuza kadar gerçeklerden koruyamazsın!” Amy devam etti. “Bütün bunları alenen söylüyorum, böylece büyüdüklerinde, çatılardan, korumaya değer olduklarını haykıran aile üyeleri olduğunu da bilsinler. Çocuklarınız sizi çok seviyor… Lütfen onların hayatlarında ihtiyaç duydukları rol model olun. dillon ve sana yardım etmeye fazlasıyla istekliyim.”

Josh Duggar
Josh Duggar (Danny Johnston/AP/Shutterstock).

Amy, Josh’un “tarihin onu nasıl hatırlayacağını seçtiğini” paylaştı ve “Bir anne olarak, çocuklarınızı koruma içgüdünüz her zaman korkunuzdan daha güçlü olmalı” dedi.

“Giderek üzüleceğin tek insanlar, Josh’u ve onun sırlarını korumak için senin ve çocuklarının güvenliğini feda etmeye istekli olanlar,” diyerek sözlerini sonlandırdı Amy, “gözünü kaçırmayan bir anne” olarak imzasını attı.

Amy’nin Anna’ya mesajı, cezasından sekiz gün önce gelir.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/josh-duggar-cousin-amy-open-letter-anna/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir