Josh Duggar’ın Kızkardeşi Jill, Cezasının Ardından “Adalet” Hakkında Konuştu


Mesajda, “Bu talihsiz bir durum, ancak görünüşe göre Josh’un toplumda yeniden güvenli bir şekilde yaşayabileceği noktaya kadar herhangi bir rehabilitasyon potansiyeline sahip olması için federal hapishanede on yıldan fazla harcama ve daha da fazla şartlı tahliye gerekebilir” dedi. “Umarım, Josh gerçekten tedavi görmeye başlayabilir ve tekrar suç işleme olasılığının daha düşük olduğu bir yaşam tarzına doğru çalışmaya başlayabilir.”

Çift, “Josh ve ailesini sevmeye devam ediyoruz ve elimizden geldiğince onların yanında olacağız” diye ekledi.

25 Mayıs’ta Yargıç Timothy L. Brooks Arkansas’ın Batı Bölgesi Federal Mahkemesi, E! Haberler. Eski 19 Çocuklar ve Sayma yıldız ayrıca 10.000 dolar para cezasına çarptırıldı.

Josh hapisten çıktıktan sonra 20 yıl denetimli salıverilecek. Bu süre zarfında, bir seks suçlusu tedavi programına katılması emredilir ve belgelere göre, reşit olmayanlarla gözetimsiz olarak iletişim kurması ve ayrıca bilgisayar veya internet olan herhangi bir cihazı izinsiz kullanması yasaklanır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332548/josh-duggar-s-sister-jill-duggar-speaks-out-about-justice-after-his-prison-sentencing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel