Josh Brolin, Dış Menzilin Yellowstone’u Kopyalamadığını Söyledi


hepsi kesinlikle olumsuzluk batı cephesinde sessiz – ve Josh Brolin bunda bir sakınca yok diyor.

Oscar adayı Prime Video’da Royal Abbott rolünde Dış AralıkWyoming’in vahşi doğasının kenarında bir gizemi keşfettikten sonra toprağı ve ailesi için savaşan bir çiftlik sahibi hakkında bir bilimkurgu western. Seri, Paramount+’larla tahmin edilebilir karşılaştırmalar yaptı SarıtaşReyting rekorları kıran ve western türüne yeni bir soluk getiren Kevin Costner’ın başrolde olduğu Dutton ailesinin hikayesi.

Daha önce 2010’un western’inde yer alan Brolin gerçek kumtartıştı Dış Aralık sadece modern western’e yeni katmanlar ekliyor.

Sarıtaş ilkti – birlikte olduğumuz gibi gerçek kum– Batı’yı geri getirmekte ve bu harika bir şey” dedi. söylenmiş Çeşitlilik 21 Haziran’da. “Bu trendi geri alırsanız, sırtınızı sırtınızda taşıyormuş gibi hissedersiniz. Ama tür içinde tamamen orijinal olan bir şeyle geliyorsanız, o zaman bu konuda iyi hissedersiniz.”

Ayrıca, gösterilerin zaman zaman benzer estetiği paylaşabilmesi, her ikisine de masada yer olmadığı anlamına gelmez. Brolin’in iddia ettiği gibi, “Atlardan ve kovboy şapkalarından ve belki de savaşan ailelerden başka bir şey yoktur. Dış Aralık bu bana şunu hatırlatıyor Sarıtaş


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335326/why-josh-brolin-doesn-t-feel-outer-range-is-piggybacking-off-yellowstone-s-success?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel