Joseph Sikora Röportaj – Hollywood Life


Joseph Sikora


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Sandy Morris

Tommy Egan, Chicago uyuşturucu oyununu devralmaya kararlı ve daha yeni başlıyor. Tommy, Flynn’ler onun peşinden geldikten sonra ölümden başarıyla kurtuldu. Güç Kitabı IV: Kuvvet 1. sezon finali. Walter, Vic ve Gloria’yı vurduğu için onu suçladı ve Tommy, Flynn çocuklarıyla babaları hakkında bir “İsa’ya gel” konuşması yapmak zorunda kaldı. Liliana gergin bir savaş sırasında Claud tarafından vurularak öldürüldü ve kayıp Tommy için yıkıcı oldu.

HollywoodYaşam gelen ÖZEL kepçe aldı Joseph Sikora Liliana’nın trajik ölümü, Tommy’nin annesinin tekrar sahneye çıkması ve Tommy’nin Flynn çocuklarına tam olarak güvenip güvenemeyeceği hakkında. Ayrıca 2. sezon hakkında bildiklerini ve yeni dizi yönetmeni konusundaki heyecanını da değerlendirdi. Gary Lennon.

Liliana
Liliana sezon finalinde öldürüldü. (YILDIZ)

Öncelikle, Tommy gibi ben de Liliana’nın ölümüyle yıkıldım. içinde biliyorum Güç Dünya, ölümler sürpriz değil. Liliana’nın öldürüleceğini öğrendiğinde nasıl tepki verdin?
Joseph Sikora: Kesinlikle hayal kırıklığına uğradım çünkü o harika bir aktör. Audrey [Esparza] çok yetenekli bir oyuncu ve bunun karşılıklı bir seçim olduğunu biliyorum. Bence geri dönmeyi seçseydi muhtemelen geri dönerdi. Bence hayat için başka planları vardı ve bu birden oldu. Tommy’nin ölümüne Tommy olarak tepki vermenin gerçekten ilginç olduğunu düşünüyorum çünkü ifade etmeye çalıştığım şey, açıkçası, ona daha yakın olan kişiye bunu yapan kişiye duyulan muazzam kayıp ve öfkeydi. Aileden biri olduğunu söyleyemem ama o sadakat ve bağın olduğu bir yere geliyordu. Bence Tommy biriyle bağ kurduğunda ve onun güvenini kazandığında, ki bu böyle doğrudan kolay kazanılmaz ve o kazandı, bence bu çok büyük bir kayıptı. Ama aynı zamanda şunu da dengelemeye çalıştım, hayat bu ve zamanı geldiğinde benim de zamanım. Bunu orada katmanlamaya çalıştım. Umarım, en azından çok dolu bir andı ama hayal kırıklığına uğradım. Audrey harikaydı. Tommy ve Liliana arasındaki bağı sevdim. Seyirciyi neredeyse şaşırttığını düşünüyorum çünkü sence, tamam mı, Tommy Diamond ile birlikte olacak mı? Tommy, Walter Flynn ile birlikte olacak mı? Birdenbire, oh, Liliana ile birlikte aşağı inecek ve bu onun yolculuğu ya da öleceği gibiydi. Onu kaybettiğinde benim için çok büyük bir an ve büyük bir kayıptı.

Bölümün sonunda Tommy, Diamond’a Chicago’nun tamamını kontrol etmek istediğini bildiriyor. Tüm bunlar olurken, federaller ve Rodriguez onun izini birazcık koklamaya veya Chicago’da bir şeyler olduğunu fark etmeye başlıyorlar. Sence Tommy sonsuza kadar hayalet kalabilir mi?
Joseph Sikora: Hayır. Her şey gibi Tommy’nin kim olduğunun, kolluk kuvvetleri tarafından nasıl tanındığının bir evrimi olması gerektiğini düşünüyorum. şöyle bir bak derim Tony Accardo ve diğer mafya adamları. Federaller, uzun süredir Chicago çetesindeki bu adamların peşindeydi. Al Capone bile yanılmaz olduğu o sekiz yıl koşusunu yaptı ve yargıçlarla akşam yemeği yiyordu. Her düzeyde, sokaklarda ve hükümette yolsuzluk olduğunu düşünüyorum, ancak bunun ilginç bir karışım olabileceğini düşünüyorum. Sanırım kolluk kuvvetlerinde gördüğümüz gibi Güç şov, bu adamların izinde, herkes zaten en saf ilgiye sahip değil, bu yüzden bu başka bir eğlenceli hikaye olabilir, ne kadar yaklaştıklarını, ama heyecan verici. Bence her şeyin bir sonucu olduğu gerçeği hayatı taklit ediyor ve bu sonuçlardan bazılarını göstermezseniz sorumsuz bir hikaye anlatımı olurdu.

Vic Claud
Vic ve Claud babalarının aleyhine döndüler. (YILDIZ)

Vic ve Gloria’ya isabet eden ve Gloria’nın ölümüyle sonuçlanan olayın sorumlusunun Walter olduğunu öğrendik. Flynn çocukları artık babalarına düşman oldular, peki sence Tommy Vic ve Claud’a tamamen güvenir miydi?
Joseph Sikora: Onlara tam olarak güveneceğini hiç sanmıyorum. Bu çok büyük bir miktar alır ama asla asla deme. Bu işte işlerin nereye gideceğini asla bilemezsin Güç tüm bu çılgın kıvrımlar ve dönüşlerle evren. Bence Tommy’nin her zaman birilerini kullanabileceği bir yer vardır, onlara güvenmese bile. İnsanların her zaman işlevleri vardır ve Vic, önceden düşünülenden çok daha iyi bir patron ve işçi olduğunu kanıtlamıştır ve Claud da süper anlayışlıdır. Onlar için her zaman bir yer vardır. Walter, o sadece bir canavar. hakkında konuşmak istiyorum Tommy Flanagan. Ne inanılmaz bir aktör.

Walter’ın çocuklarıyla birlikte dışarıda olduğu için nasıl tepki vereceğini merak ediyorum. Bir nevi müttefikleri tükeniyor.
Joseph Sikora: Kesinlikle. Yani ikinci bölümde ölümcül kanser olduğunu öğrendik. Ben de buna biraz şok olmuştum. Umarım kanseri yeterince uzun süre uzak tutabilir.

Tommy’nin annesi geri döndü ve o her zaman bir yuh. Özellikle artık JP ve torununu bildiği için Chicago’da biraz daha kalabilir mi?
Joseph Sikora: Ben ve Tommy Egan’ın tam tersini hissettiğimizi söyleyebilirim. Tommy’nin istemediğini umduğundan eminim.

Kate ve Tommy arasında JP ve D-Mac hakkında biraz konuştukları bir an vardı ve “Eh, bana asla harika torun vermedin” gibi bir şey söylüyor. Yüzünde adeta bir ürperti gibi bir ifade vardı. Holly’nin başına gelenleri düşününce, sence Tommy tüm bu kaosun ortasında çocukları ve aile hayatını düşünüyor mu?
Joseph Sikora: Kesinlikle. Bence Tommy her zaman aileyi düşünüyor. Bence o farkında olmasa da itici güçlerden biri bu. Tommy sürekli halkının kim olduğunu bulmaya çalışıyor gibi görünüyor. Her zaman bu tür çok saf bir aile arayışı içindedir ve şimdi kan akrabaları olduğunu, gerçek bir erkek kardeşi ve yeğeni olduğunu öğrendiğine göre, bence bu onun için bir bakıma neredeyse bunaltıcı. Bununla ne yapacağını tam olarak bilmiyor. Sanırım bir süreliğine kan ailesine sahip olma fikrini biraz aşmıştı. Bunun başka hangi kapıları açacağını bilmiyorum, ama bunun nereye gideceğini görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor. Yeterince istikrarlı bir hayata ve çocuk sahibi olmak için bir tür tuhaf eğilime sahip olmayı seveceğini düşünüyorum.

JP ve Tommy dinamiğine dalmayı gerçekten çok sevdim ve bunun nereye gittiğini görmek beni heyecanlandırıyor. Tommy-Ghost kardeşliğini bu kadar uzun süre benimsedikten sonra bu ilişkiyi kurmaktan ne zevk aldınız?
Joseph Sikora: En sevdiğim kısım, oyunculuğun asıl kısmı. Anthony Fleming III20 yılı aşkın süredir tanıdığım biri. Onu muhtemelen iki düzine tiyatro oyununda gördüm. Yani, o sonsuza kadar etraftaydı. Tiyatroda bir Chicago efsanesi. O sadece birlikte çalışmak için inanılmaz bir aktör. Çok veriyor. O çok mevcut. Onun konuşmasını dinlemek eğlenceli. O gerçekten harika bir insan, bu yüzden Tommy-JP yolculuğunun en sevdiğim kısmı bu aslında onunla oyunculuk.

Tommy
Sezon finalinde Diamond ile Tommy. (YILDIZ)

Henüz 2. sezonla ilgili bir şey var mı yoksa siz de karanlıkta mı tutuluyorsunuz?
Joseph Sikora: Hiçbir şey bilmiyorum. bildiğim tek şey şu Gary Lennon Dizinin başındaki kişi ve onun bir hikaye anlatıcısı olarak dehasına olan inancım dışında hiçbir şeyim yok. Başlamak için sabırsızlanıyorum.

İle Kuvvet, Tommy ile keşfedilmemiş bölgeye gitmelisin. 2. sezonda keşfetmek için heyecanlandığınız, ilk sezonda değinmediğiniz bir şey var mı?
Joseph Sikora: Gary’nin çok detay odaklı bir yazar olduğunu düşünüyorum, bu yüzden sezonun ilerleyen saatlerinde karşılığını verecek bir sürü küçük Paskalya yumurtası olacak. Chicago’da ne tür araştırmalar yaptığını görmek için sabırsızlanıyorum. Benim için çok kolay olacak şeylerden biri, Gary’nin New Yorklu olması, bu yüzden Tommy’yi bir New Yorklu olarak çok iyi yazıyor. Karakterin sesini gerçekten anlıyor, bu yüzden benim için çok kolay bir sezon olacak. Karakteri çok zahmetsizce yazıyor ve bu çok eğlenceli. Ama aynı zamanda harika bir yönetmen olduğu için Gary’nin yaptığını da… En sevdiğim bölümlerden birini yönetti. Güç 5. sezon 9. bölüm Tommy’nin babasını öldürdüğü tüm zamanların şovu. Gary sessizlikte boşluk olmasına izin veriyor ve bunu çok isterim çünkü sessizlikten ve boşluktan ne çıkacağını asla bilemezsiniz. 5. sezondaki sahneyi diyalogla yaptık ve sonra o bölümü yazdığı için “Şimdi sahneyi kelimeler olmadan yap” dedi. Diyalogla yaptığımız yeri ve bazılarını hiç diyalog kurmadığımız yerleri düzenlerdi. Bence karakterlerin düşündüğünü gördüğünüzde, bu gerçekten seyirciyi zihinlerine ve zihniyetlerine getiriyor. Bence insanlar Tommy’yi neyin tıklattığı, onu neyin düşündürdüğüyle çok ilgileniyor ve Gary’nin karakteri nereye götürdüğünü görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/power-force-season-2-liliana-dies-joseph-sikora-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir