Joseph Morgan, Olası Miraslar Hakkında Önemli İpuçları Verdi


Joseph Morgan dedektif şapkalarımızı takıyor.

Dizide Niklaus “Klaus” Mikaelson’ı oynayan aktör. Vampir Günlükleri ve onun dönüşü Orijinalleri, 25 Mayıs’ta görünüşte zararsız olan bu güncellemeyi tweetledi: “Birincisi, yıllardır TVDU’dan herhangi bir oyuncu kadrosu görmedim, en azından şahsen, sana söz veriyorum. Bütün bu spekülasyonlar seni deli edecek. Bırak gitsin. Gizli kodlar hakkındaki bu saçma teoriler, Klaus Mikaelson’ın öldüğünü herkes biliyor.”

Yeterince basit görünüyor, değil mi? Ama daha yakından bakın.

Joseph’in tweet’inin her ilk harfi, özellikle hayranları için çok önemli ve cezbedici bir kelimeyi ortaya koyuyor. Vampir Günlükleri Evren: FİNAL. Şey, sadece dördüncü sezon finali olur. Orijinaller yan ürün Miraslar 16 Haziran’da yayınlanacak!

İnsanlar parçaları bir araya getirmeye başladığında, Joseph bir video takibi ile yanıt verdi.

“Geçmişi rahat bırak” dedi. “Herkes gizli mesajlara kafayı takmış durumda. Bunların hepsini aklından çıkar. Ve güven bana. Bunu yapabilir misin? Umarım öyledir. Sadece bir kalp atışı için bile. Böylece bir tür huzur bulabiliriz.”

Joseph kendini zeki sanıyor! Muhtemelen zaten kendiniz bir araya getirdiğiniz gibi, her cümlenin ilk harfi kelimeyi heceler. MİRASLAR.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332384/joseph-morgan-drops-major-hints-about-possible-legacies-cameo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir