Joseph Baena’nın ‘DWTS’ (Exclusive) Konusunda Elenmesine Tepkisi – Hollywood Life


Joseph Baena


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

Balo Gecesinin sonunda Yıldızlarla Dans, Joseph Baena ve Daniella Karaağaç yarışmadan elendiler. Yargıçlar kurtarmayı seçti Heidi D’Amelio ve Artem Chigvintsevalt ikiye inen diğer çift. HollywoodYaşam Joseph ve Daniella ile eve gönderildiklerini nasıl hissettiklerini ÖZEL OLARAK konuştular.

Joseph Baena
Joseph Baena ve Daniella Karagach ‘DWTS’de. (Disney+)

Joseph, “Büyük bir şoktu ve aynı anda kafanızdan bir sürü duygu geçiyordu, ancak burada şovda olmak çok eğlenceliydi” dedi. “Bu sadece harika bir deneyimdi. Hayal edebileceğim en iyi koçtan öğrenirken en iyi zamanı geçirdim. Sırtı ağrıyor olmalı çünkü tüm yol boyunca takımı o taşıdı. O kadar iyi bir ekip olduk ki. Dani ile ortak olduğum için çok mutluyum. O en iyisi. Bundan böyle iyi bir arkadaş kazandığım için mutluyum.”

Daniella ekledi, “Bu berbat. Ama Joe’yla ve bu kadar kısa sürede başından geçenlerle ve nereden geldiğiyle gurur duyuyorum. Onu bir balo dansçısına çevirmiş gibi hissediyorum. Daha fazla gurur duyamazdım.”

Yusuf, kim Spor modeli ve aktör, itiraf etti DWTS ona “zorluklara göğüs gerebileceğimi ve sahip olduğumu düşündüğüm sınırları aşabileceğimi bilme konusunda yeni bir güven düzeyi verdi. Yine, bu şovun bana kim olduğumu ve ne yapmak istediğimi bilmemde ve tutkularıma aç kalmamda verdiği güven… bu inanılmaz.”

Joseph Baena
Joseph Baena ve Daniella Karagach rumba dansı yapıyor. (Disney+)

Daniella ile eşleştirildi Arnold Schwarzenegger’in NBA oyuncusu ile ayna topu kupasını kazandıktan sonra oğul Iman Shumpert. Daniella anlattı HollywoodYaşam “Onunla bağlantı kurmak çok kolaydı çünkü ne görürsen onu alırsın. Bunu takdir ediyorum. Ayrıca son derece çalışkandır. Dürüst olmak gerekirse daha iyi bir deneyim isteyemezdim. Çok yüksekte bitirdiğimizi hissediyorum ve son birkaç gecede ne kadar iyi dans ettiği için çok gururluyum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/joseph-baena-reaction-elimination-dwts-daniella-karagach-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir