Jordyn Woods, Eski BFF Kylie Jenner ile Aynı Gaultier Elbisesini Giyiyor – Hollywood Life


Jordyn Woods


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 42/ARKA IZGARA

Jordyn Woods25, eski en iyi arkadaşıyla aynı elbiseyi giydi, Kylie jenner, 25, bir zamanlar son gezisinde modellenmiş. Güzel kadın, erkek arkadaşıyla gezmeye çıkarken yeşil üstlü ve uzun kollu, vücuda oturan, şeffaf çizgili bir Jean Paul Gaultier elbisesi giymişti. Karl-Anthony Kasabaları, 27, Perşembe gecesi West Hollywood, CA’da. Ayrıca uzun saçlarını örmüştü ve debriyaj çantası taşırken uyumlu topuklu ayakkabılar giymişti.

Jordyn Woods
Gaultier elbisesini giyen Jordyn. (42/ARKA IZGARA)

Bir ara kız arkadaşının biraz gerisinde yürüyen Karl-Anthony, siyah bir ceketin altına mor bir mayo, kot pantolon ve beyaz spor ayakkabı giymişti. Ayrıca sakal ve kolye ve küpeler içeren takıları da salladı. Muhabbet kuşları, rahat gecede yanlarından geçerken etraflarındaki kameralara pek aldırış etmediler.

Jordyn Woods, Karl-Anthony Towns
gezi sırasında Jordyn ve Karl-Anthony. (42/ARKA IZGARA)

Jordyn’in elbiseyle gezmesi, Jean Paul Gaultier’den sadece birkaç hafta sonra geliyor. instagram hesap paylaştı kampanya fotoğrafı Kylie’nin tamamen aynı elbiseyle poz vermesi. Ayrıca enstantane fotoğrafta çok uzun sarı saçlarıyla hava attı ve buklelerinde denizkızı havası veren kırmızı bir çiçek vardı. ““Çiçekler” ile tanışın🌸 Jean Paul Gaultier’nin yeni denizkızı başrolde @Kylie jenner koleksiyon büyüleyici bir sanal dünyayı gözler önüne seriyor,” yazının alt yazısı okundu.

Kylie, transparan elbiseli fotoğrafa ek olarak, moda markası için şeftali rengi korse kolsuz üst ve uzun kollu siyah beyaz bir tişört de dahil olmak üzere birkaç başka görünüm için modellik yaptı. çizgili kırpma üst ve pembe denizci şapkasıyla uyumlu etek. Kampanyadan kendi paylaşımlarını gururla paylaştı. instagrammarkanın mağazalarından birinin kapısına yapıştırılmış fotoğraflarını gösteren bir video da dahil.

Jordyn ve Kylie aynı elbiseyi giymeden önce, 2012’den eski ve Kylie arasındaki manşet skandalına kadar en iyi arkadaşlardı. Tristan Thompson Halka açıldı. Jordyn, NBA oyuncusuyla romantik bir bağı olmasına rağmen o zamanlar bir partide onu öptüğünü itiraf etmişti. Khloe Kardashian o sırada ve onunla makyaj kralı arasındaki bir zamanlar yakın olan bağın bozulmasına neden oldu. O zamandan beri takılırken görülmediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/jordyn-woods-jean-paul-gaultier-dress-kylie-jenner-campaign-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir