Jordana Bryant’ın ‘Yeni Arkadaşları’ Büyümenin Acı Bir Gerçeği Yakaladı – Hollywood Life


En dokunaklı dizelerden biri Jordana BryantKoro sırasında ‘Yeni Arkadaşlar’ geliyor: “Yeni gruplarınız var / tişörtlerinizde / durdurmak için yeni planlarınız var / önce beni arayın.” Bu kısa beyitte Jordana, yalnızca biri için eskisi kadar önemli olmadığınızı fark ettiğinizde ortaya çıkan şok ve kalp kırıklığını harmanlayan o açık duyguyu yakalıyor. Şarkı, prömiyeri HollywoodYaşamJordana’nın bir şarkı yazarı olarak artan yeteneklerini ve neden içten country-pop hayranları için tekrarlanması gerektiğini gösteriyor.’

Jordana, “Bir Cumartesi gecesi arkadaşlarımdan birinin planlarımızı alt üst etmesinin ardından yatak odamda otururken ‘Yeni Arkadaşlar’ için ilham aldım” diyor. HollywoodYaşam, “ve ayrılıyormuşuz gibi hissediyordum. Herkes arkadaş edinir ve arkadaş kaybeder – bu hayatın bir parçası – ama bazen hayatınızın bu kadar büyük bir parçası olan biriyle bağlantınızı kaybetmeye başladığınızda zor olur, bu yüzden bunun hakkında bir şarkı yazmak istedim. Şarkı benim için çok şey ifade ediyor çünkü gerçekten kişisel ve benim paylaştığım klipleri dinleyen diğer insanlar arasında yankı uyandırdığını tüm dünya gördü. Cuma günü çıktığında herkesin tam sürümünü duyacağı için çok heyecanlıyım!”

Jordana Bryant'ın 'Yeni Arkadaşları' Büyümenin Acı Bir Gerçeği Yakaladı – Hollywood Life
(Kredi: Alex Berger)

Jordana ile ortak oldu Danielle Blakey (Kane Brown, Jimmie Allen, Matt Stell), Lydia Vaughan (Carrie Underwood, Jason Aldean, CJ Solar), ve Claire Douglass (Tim McGraw, Bailey Bryan) şarkı yazmak için. Jordana, “Şarkı fikriyle geldiğimde, her biri anında ilişki kurabilecekleri bir deneyim yaşadı ve bu yüzden yazma pratikte uçtu çünkü hepimiz kişisel deneyimlerle ilişki kurabiliyorduk” diyor.

“Sırasında [writing session]hepimiz yaşadığımız en kötü ve en garip arkadaşlık ayrılıklarından bazılarının hikayelerini paylaştık” diyor. HolywodYaşam, “ve duymak ve hakkında konuşmak gerçekten komikti. komik bir bölüm daha [session] Hâlâ on altı yaşında olmama ve yaza kadar on yedi yaşına girmememe rağmen ‘we’re 17’ şarkısını koymaya karar verdiğimiz zamandı. Bazen kafiyenin işe yaraması için biraz özgürleşmen gerektiğini düşünüyorum! [laughs]

Jordana Bryant'ın 'Yeni Arkadaşları' Büyümenin Acı Bir Gerçeği Yakaladı – Hollywood Life
(Jordana Bryant’ın izniyle)

“Umarım dinleyiciler, arkadaşlarından birinden uzaklaştıklarını hissettiklerinde yalnız olmadıklarını ve pek çok başka insanın da aynı şeyi yaşadığını ‘Yeni Arkadaşlar’dan alırlar” diye ekliyor. “Umarım birbirinden uzaklaşan arkadaşların hayatın sadece bir parçası olduğunu da ortadan kaldırırlar ve acıtsa da kesinlikle daha iyi olur.”

Liseden yeni mezun olan Jordana, artık kesinlikle müziğe odaklanıyor. Yakın zamanda açtı Huzursuz Yol ve ilk Nashville şovunu CMA Fest’in bir parçası olarak oynadı. Jordana’nın daha fazla şovu var, bu yüzden hayranlar birbirlerinden ayrılmasalar iyi olur – onu sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun – böylece o kasabaya geldiğinde onu kaçırmazlar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/jordana-bryant-new-friends-song/

Yorum yapın

SMM Panel