Jordan Roemmele ile Bir Oğlanı Karşılıyor – Hollywood Life


ADRIAN GRENIER BEBEK DOĞDU


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Adrian Grenier, 46, ilk kez baba oluyor! Hollywood gönül yarası ve karısı, Ürdün Roemmelealdı instagram gelişinden “birkaç hafta” sonra sevinç paketlerinin haberini paylaşmak için 8 Haziran’da. “Birkaç hafta önce dünyaya gelen oğlumuzun gelişini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir anda… Kalplerimiz sonsuz uzayın ötesine genişledi.” fotoğraf döngüsü Jordan’ın bebek yumruğu. “Masumiyetini, büyüsünü korumak ve kükremesini duyacak ve cesaretlendirecek kadar sessiz alan bırakmak için şimdi dünyamızı geliştiriyoruz.”

Adrian Grenier'in bebeği dünyaya geldi
Adrian Grenier ve eşi Jordan Roemmele, ilk çocuklarının dünyaya geldiğini Instagram üzerinden duyurdu. (Jordan Roemmele Instagram)

Dahası, Adrian ve karısı, küçük adamlarının gelişinden dolayı “mutlu olduklarını” ve onun adını da açıkladıklarını eklediler! Açıklamaları, “Önümüzdeki haftaları ilahi yalnızlık, anne, baba ve çocuk içinde geçirerek daha fazla mutlu olamazdık” diye devam etti. “Bebeğimize ruhlar dünyasından bu dünyaya kolay bir geçiş sağladığımızdan emin olmak istiyoruz. Herkes dünyaya verilen bu armağana sevinir, Seiko Aurelius Grenierbizim enfes altın rengimiz, hoşgeldin dünya tarafı!”

İlk slaytta, gururlu yeni baba o zamanlar hamile olan karısını kucağına almış ve ikisi de büyüyen göbeğine sevgiyle bakıyorlardı. Sarışın güzellik, kahverengi sutyen üst ve uyumlu eşofman altı içeren uyumlu bir salon takımını salladı. Adrian, beyaz bir tişört ve sadece yeşil pantolonla rahat ve rahat bir hava kattı. Seiko’nun gelişinden önceki hassas anı yaşarken, yeni ebeveynlerin her ikisi de fark edilir derecede yalınayaktı.

Adrian Grenier ve Jordan Roemmele
Adrian Grenier ve Jordan Roemmele 2022’de evlendi. (MEGA)

Az sonra Şeytan Marka Giyer yıldız, fotoğrafı 702K takipçisiyle paylaştı, birçoğu yorumları tebrik notları ve daha fazlasıyla doldurdu. “Hepinizi tebrik ederim! Seiko’ya tekrar hoş geldiniz,” diye yazarken bir hayran, “Awww. Tebrikler ikinizi!!!” Ayrı bir hayran, oğullarının adının Japonca anlamını hemen fark etti. Hayran tatlı bir şekilde “Seiko adı, öncelikle Başarmak, Doğruluk, Çocuk anlamına gelen Japon kökenli, cinsiyet ayrımı gözetmeyen bir addır,” diye kaleme aldı.

Jordan ve oyuncu, geçtiğimiz Haziran ayında Fas’ta gizlice dünyaevine girmişti. Adrian, “Planlı değildi,” dedi. İNSANLAR evlilikleri sırasında. “Fas’ta arkadaşlarla tatildeyken Atlas Dağları’nda kaçtık.” Alyanslarının olmadığını ve ip kullanmayı tercih ettiklerini sözlerine ekledi. Gururlu koca, “Anın tesadüfünü kucakladık ve düğümü bağlamaya karar verdik – kelimenin tam anlamıyla yüzüklerimiz yoktu, bu yüzden yüzük yerine ip kullandık,” dedi gururlu koca. “Bir grup inanılmaz arkadaşla birlikteydik, hepsi hemen arkamızda toplandı ve anın kendiliğindenliğini kucakladı. Hiç yoktan bir düğün yaratmak için çok fazla sevgi ve çaba sarf ettiler.” O ve karısı ilk olarak 2017’de bağlandı ve beş yıl sonra evlendi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/08/adrian-grenier-baby-born-jordan-roemmele-gives-birth-boy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir