Jordan Rodgers’ın Erkek Kardeşi, Bekarlığa Veda Mezunundan Sonra Erkek Bebek Adını Verdi


Önce aşk gelir, sonra evlilik gelir, sonra arabada bir bebek gelir.

O kadar hızlı değil. Ürdün Rodgers33 yaşında, Rodgers ailesine yeni bir üye hoş geldi, ama bu onun ve karısı değil JoJo Fletcher‘s. Aslında onun ağabeyi, Luke Rodgers‘ eşiyle ilk çocuğuna baba olan Aimee Rodgers 17 Haziran’da.

40 yaşındaki Luke, 20 Haziran’da Instagram’da paylaştığı gönderide, “Bütün kalbim. Dünyaya hoşgeldiniz Jack Jordan Rodgers” dedi. “Siz çok seviliyorsunuz ve değer veriliyorsunuz. Bunun kalp ağrısı ve kayıplarla dolu uzun bir yol olduğunu bilenler için. ama Tanrı bizi bu değerli küçük çocuğun ebeveynleri olarak seçme konusunda çok lütufkâr.”

Luke, erkek bebeğin adının arkasındaki anlamı paylaşmaya devam ederek, “Jack, senin adını seçiyoruz çünkü bu, Tanrı lütufkâr demektir. Göbek adınız @jrodgers11 içindir ve biz sadece onun kadar cömert, kibar olmanız için dua edebiliriz, sadık, (ve bronz) ve amcan Jordan gibi inanılmaz bir karakter.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335144/jordan-rodgers-brother-names-baby-boy-after-bachelorette-alum?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel