JonBenét Ramsey Cinayeti Nasıl Ulusal Bir Saplantı Haline Geldi?


2010 yılında, müfettişler bir şeyleri sallamayı umarak yeni bir röportaj turu gerçekleştirdiler. Ramsey ailesinin avukatı, “Burke ile görüştüklerini ve ona bir kart verdiklerini ve ‘Bizimle konuşmak istersen, benimle şu şekilde iletişim kuracaksın’ dediklerini anlıyorum” dedi. Lin Ahşap Boulder’a söyledi Günlük Kamera gazete Ekim 2010’da. “Ama polis Burke ile görüşmedi.”

Wood ekledi, “Burke ile herhangi bir tür yaklaşımın nedeni ne olursa olsun, John ve Burke’ün soruşturmada tanık olarak Boulder polisine yardım edebilecekleri gerçeği dışında davayla hiçbir ilgisi olmayacak. Tüm bildiğim, onlar biraz ipucu aldım ve Burke’ün onlara biraz bilgi verebileceğini düşünüyorum.”

John Ramsey söyledi Barbara Walters 2015’te verdiği bir röportajda, ya DNA’nın kızının cinayetini çözeceğini ya da “bir şey bilen birinin bu kişiye kızacağını ya da acıyacağını ve anlatacağını” tahmin ettiğini söyledi.

JonBenét’in ölümünün hemen ardından geçen günlere bakan John, “Hayatınızda gerçekten trajik bir şey olduğunda, hayatınızı bir kenara koyun. Çek defterinizi güvenilir bir arkadaşınıza verin. Büyük kararlar vermekten kaçının. Çünkü yeterli değilsiniz. iyi kararlar vermektir.”

Ve bu, davaya dahil olan her bir kişi için söylenebilir. Stan GarnettMary Lacy’nin yerine geçen Boulder DA, 2008’de Ramsey’lerin aklanmasını “yasal olarak önemsiz” olarak nitelendirdi. anlatmak Günlük Kamera Dava onun gözetimi altında ilerlerse, eylemleriyle bağlı değildi.

Eski eyalet savcısı Troy Eid’in de Ekim 2016’da gazeteye söylediği gibi, “Daha sonra çözülen vakaların sayısı inanılmaz. Ayrıca DNA testi daha iyi hale geldikçe, bazen şüpheyi ortadan kaldırıyor ve bazen şüphe katıyor.”

“Adalet için geç değil.

(İlk olarak 19 Eylül 2016, 06:00 PT’de yayınlandı)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/795008/the-murder-of-jonbenet-ramsey-why-we-re-still-obsessed-with-this-case-20-years-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir