Jonathan Majors ve Meagan Good Board Özel Uçak Birlikte – Hollywood Life


Jonathan Majors ve Meagan Good Board Özel Uçak Birlikte - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Jonathan Binbaşı33 ve Meagan İyi, 41, Cumartesi günü romantik bir bağ kurduğundan beri ilk kez görüldü. aktör ve aktris fotoğraflandı New York City’den LAX’e geliyor ve asfaltta birlikte yürürken el ele tutuşuyor ve şefkat gösteriyorlardı. İkisi de Jonathan için siyah bir kapüşonlu ve eşofman ve Meagan için kestane rengi bir tişört ve siyah tayt dahil olmak üzere gündelik kıyafetler giymişti.

Gezi, Jonathan ve Meagan’ın yeni bir çift olduğu bildirildikten bir hafta sonra gelir. TMZ iki yeteneğin 5 Mayıs hafta sonu Los Angeles’ta bir film randevusunda birlikte görüldüğünü iddia etti. O sırada, outlet, kaynakların ilk olarak geziden birkaç hafta önce çıkmaya başladıklarını söylediğini bildirdi.

Jonathan Binbaşı
Jonathan önceki bir etkinlikte. (Sahne)

Yeni aşk iddiaları dikkat çekmeden önce Jonathan, Mart ayında tutuklanmasına neden olan yasal bir duruma karıştığı için manşetlere girdi. tarafından alınan polis raporuna göre aile içi bir anlaşmazlık sırasında bir kadına saldırmakla suçlandı ve boğma, saldırı ve tacizle suçlandı. HollywoodYaşamı. Yıldızın bir temsilcisi, “Yanlış bir şey yapmadı, adını temize çıkarmak ve bunu temizlemek için sabırsızlanıyoruz” şeklinde bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

Jonathan’ın avukatı, Priya Chaudhry ayrıca anlattı HollywoodYaşamı suçlamanın “masum” olduğunu söyledi. “Jonathan Majors masum ve kimseyi taciz etmedi” dediler. “Bölge Savcısına suçlamaların asılsız olduğuna dair çürütülemez kanıtlar sunduk. Tamamen aklanacağından eminiz” dedi.

Meagan İyi
Meagan önceki bir kırmızı halı etkinliğinde. (Sahne)

Jonathan yasal durumu gözden geçirmeye devam ederken, Meagan boşanmasını yeni tamamladı. Devon Franklin 2022’de. Eski eşler 2012’de düğümü bağladı ve Meagan aldı instagram ayrıldıklarını duyurmak için. “Çok dua ettikten ve düşündükten sonra, geleceğimize ayrı ayrı ama sonsuza kadar bağlı kalmaya karar verdik” diye yazdı. “Neredeyse on yıllık bir evliliği ve sonsuz bir aşkı birlikte kutluyoruz. Hatalı kimse yok, bunun aşkımızın evrimindeki bir sonraki en iyi bölüm olduğuna inanıyoruz.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/jonathan-majors-meagan-good-board-plane-lax-photos-romance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir