Jonathan Bailey, Wicked Movies’de Resmen Fiyero Olarak Rol Aldı


Sevgili okuyucular, Kötü filmler resmen Fiyero’larını buldu.

Müdür Jon M. Chu 21 Eylül’de doğrulandı Bridgerton yıldız Jonathan Bailey Sevilen müzikalin iki bölümlük uyarlamasında Fiyero’yu canlandıracak. Cynthia Erivo Elphaba olarak ve Ariana Grande Glinda olarak.

“O mükemmel, onlar mükemmel. Birlikte mükemmel olurlardı. Sonsuza dek olmak için doğmuşlardı…” Chu tweetlendi “Dancing Through Life” adlı şarkının sözlerini taklit ederek, oyuncu seçimiyle ilgili haberler hakkında.

Bailey—en çok Netflix’teki Anthony Bridgerton rolüyle tanınır. Bridgerton– Instagram’daki rolün rezervasyonunu ustaca kutladı, altyazı 21 Eylül’de bir yazıUygun bir yeşil kalp emojisi ile tamamlanan “Dans etmek”.

Ödüllü müzikallere aşina değilseniz, Kötü Batı’nın Kötü Cadısı (Elphaba) ve İyi Cadı Glinda’nın olaylardan önceki arkadaşlığını takip eder. Oz sihirbazı.

Bu arka planın bir kısmı, kadınlar ve okulları Shiz Üniversitesi’nde bir prens ve öğrenci olan Fiyero arasında yıllarca süren bir aşk üçgeni içeriyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347372/bridgerton-s-jonathan-bailey-cast-as-fiyero-in-wicked-movies?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir