Jonas Brothers Yeni Albüm Öncesinde ‘Wings’i Düşürdü – Hollywood Life


Jonas Brothers Yeni Albüm Öncesinde 'Wings'i Düşürdü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Paul McCartney ve Red Bull kenara çekilebilir çünkü Jonas Kardeşler 2023’te herkese “Kanat” verenler. Grup – Nick Jonas, Joe Jonas, Ve kevin jonas – gelecek albümlerinden ilk single’ı yayınladılar, Albüm, Cuma günü (24 Şubat). Şarkı, erkeklerin sevdikleri kadınlar yüzünden “uçup gidebileceklerini” söyleyen iyimser bir pop melodisidir. Çocuklar koroda “Sen teksin, güneş, gün ışığısın” diyor. “Uçup gitmem gereken kanatlarımsın.”

Jonas Brothers’ın 30 Ocak’taki Hollywood Yürüyüşü’nde kardeşler altıncı albümlerini Mayıs’ta yayınlayacaklarını duyurdular. Yeni albümün basit bir isme sahip olacağını söylemeden önce, “Bu yaklaşık 20 yıllık yolculuğu düşünmek ve bugün burada anmak güzel ama geleceğe bakıyoruz” dedi. Albüm.

ile konuşurken ÇeşitlilikKevin yeni koleksiyonun markanın etkisini yansıtacağını ima etti. arı gees “Babamızla birlikte büyürken ve onları dinlerken hayatımızda büyük etkisi oldu” dedi. “Açıkçası, bir grupta üç kardeş olarak büyüdükçe benzerlikleri kesinlikle anladık.” Joe ayrıca sözlerin “yönünü, anlattığımız hikayeleri” not etti. … Bu albümle birlikte çok şey değişti”.

Jonas Brothers Yeni Albüm Öncesinde 'Wings'i Düşürdü – Hollywood Life
(Rob Latour/Shutterstock)

Kardeşler ayrıca yakında çıkacak olan albümdeki favori şarkılarını da açıkladılar. Kevin, “Tatil Gözleri” adlı bir parça seçti çünkü bu, “karımla ilişkimin nasıl başladığına” bağlı. Tatilde tanıştık – ve bu aşk hikayesini her gün sürdürmek, hayatımı böyle yaşamak istiyorum. Nick, “Little Bird” (insanları farklı şekillerde etkileyecek ebeveynlik hakkında bir şarkı) ile “Waffle House” adlı şarkı arasında kalmıştı.

İkincisi, albüme son dakika eklemesiydi. Nick, “İlk başta biraz kafa karıştırıcıydı ama dinledikçe daha çok sevdim” dedi. Çeşitlilik. “Bence gerçekten bizim için zamanın bir anını kapsıyor. Müzikal olarak favorilerimden bazılarına dokunuyor: Doobie Brothers ve Bee Gees ve o dönemden diğerleri. Bu gerçekten, gerçekten, eğlenceli bir şarkı.”

Joe favorisi olarak “Wings”i seçti. “Albümdeki en kısa şarkı olabilir ama hoşuma gitti çünkü işin geri kalanına bir fragman gibi geliyor. Ayrıca ‘Montana Gökyüzü.’ Bir grup farklı etkiden yararlanan çok daha fazla akustik gitar ve gerçek organik enstrüman var, ancak bir taşra gösterisi olmadığımızın farkındayız” dedi.

Joe daha sonra “Hangi şarkıyla başlayacağımızı gerçekten bilmiyorduk” derdi. Reklam panosu “Wings”i şu şekilde yayınlamak hakkında Albümbaş single’ı. “Hepsini seviyoruz ve buna tek demek zor. … Albümün giriş şarkısı diyebilirim. İşin geri kalanında duyacağınız şeye gerçekten iyi bir giriş yolu gibi geliyor.

Albüm 2019’dan beri ilk Jonas Brothers albümü. Mutluluk Başlıyor, grubun on yıl aradan sonra geri dönüş rekoru. Üçlü, ardından kendi yollarına gitti. Çizgiler, Asmalar ve Zor Zamanlar 2009’da grubun Hollywood Records için son albümü. Grup 2013’te ara verdi, Nick kendini solo sanatçı olarak kurdu ve Joe dans-rock grubuyla başarıyı yakaladı. DNCE. Kevin, aile hayatının tadını çıkarırken ilgi alanlarını emlak ve uygulama geliştirmeye genişletti.

Grup 2019’da yeniden bir araya geldi, 1 numara bir albüm çıkardı ve başarılı bir turneye çıktı. Jonas Brothers, bir Las Vegas ikametgahı için hazırlandı, ancak COVID-19 bu planları alt üst etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/jonas-brothers-wings-song/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir