Jonas Brothers Şükran Günü İlk Yarı Gösterisi Aile Havası Getiriyor – Hollywood Life


Jonas Brothers Şükran Günü İlk Yarı Gösterisi Aile Havası Getiriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

New York Giants ve Dallas Cowboys arasındaki Şükran Günü hesaplaşması için sırada çok şey vardı. Galibiyet, bu NFC Doğu rakiplerinden birinin sezon sonrasında bir yer elde etmesine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda kazanan Nick Jonas. Aslında, bu son kısım doğru değildi, ancak Nick’in Dallas ve Giants ile olan geçmişi düşünüldüğünde, Jonas Brothers’ın 24 Kasım’daki İlk Devre Performansına biraz ekstra heyecan kattı. Nick, 30, Joe Jonasve kevin jonas hepsi devre arası aynası için AT&T Stadyumu sahasına girdi, yeniden bir araya geldi Jonas Kardeşler ticari marka yetenekleriyle birlikte aile hislerini de getirdi.

Jonas Brothers New Jersey’den gelse de ve New York Giants hayranları – Wycoff’ta, MetLife Stadyumu’na sadece 20 mil uzaklıkta büyüdüler – Kovboylarla bir geçmişleri var. Nick aslında Dallas’ta doğdu ve Jonas Brothers aslında 2008’de, takımın Irving, Teksas’taki Texas Stadyumu’ndaki son sezonunda Kovboylar Şükran Günü gösterisini oynadı.

Jonas Brothers, “AT&T Stadyumu’na dönüp The Salvation Army devre arası şovunu oynamaktan daha heyecanlı olamazdık,” dedi. Bir basın açıklaması. “Performansımızın, var olan büyük ihtiyaç konusunda farkındalığı artırmaya yardımcı olacağı ve herkesi bu tatil sezonunda ve tüm yıl boyunca topluluklarında bir fark yaratmak için Kurtuluş Ordusu’na bağışta bulunmaya teşvik edeceği için onur duyuyoruz.”

Jonas Brothers Şükran Günü İlk Yarı Gösterisi Aile Havası Getiriyor – Hollywood Life
(Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Kardeşler, Ekim ayındaki konserlerini de sosyal medya hesaplarından duyurdu. Resmi @jonasbrothers hesabı, aynı zamanda devre arası konserinin tarihini belirleyen üç Dallas Cowboys formasının – 11 Numaralı Kevin Jonas, 24 Numaralı Joe Jonas ve 22 Numaralı Nick Jonas – bir resmini tweetledi. “Bu resmi! Bu Şükran Günü’nde, @dallascowboys maçı sırasında @SalvationArmyUS #RedKettleKickoff İlk Devre Gösterisini gerçekleştiriyoruz! Bağış sezonunu başlatmamıza yardımcı olmak için 24 Kasım’da canlı yayında kalın. Maç 15:30 CT’de başlıyor ve @NFLonFOX’ta izleyebilirsiniz.”

Jonas Brothers’ın tutkusu ve cömert ruhu, bu yıl milyonlarca insanın karşı karşıya olduğu zorluklara ışık tutmak için tam da ihtiyacımız olan şey. Charlotte Jones, basın açıklamasında, Cowboys’un başkan yardımcısı ve marka başkanı ve The Salvation Army’nin eski ulusal danışma kurulu başkanı. “Umut ve cömertliğe ilham vereceğini bildiğim bir devre arası gösterisi için Jonas Brothers’ın ulusal sahnemizde performans sergilemesinden heyecan duyuyoruz.”

Geçmiş sanatçılar dahil ettik Luke Combs, Kane Brown, Ellie Goulding, Meghan Trainor, Thomas Rhett, Eric Church, Luke Bryan, Pitbull, Selena Gomez, Kenny Chesney, Enrique Iglesias, Keith Urban, Daughtry, Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Sheryl Crow, Destiny’s Child, Toby Keith, LeAnn Rimes, Creed, Jessica Simpson, Billy Gilman, Clint Black, Randy Travis, ve Reba McEntire.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/jonas-brothers-thanksgiving-halftime-show-performance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir