Jon Huertas’ın Bu Konudaki Oyuncuları Miguel Rolünü Nasıl Şekillendirdi?


Bu bizim aklımızı uçurduğumuz Jon Huertas.

E ile özel bir röportajda! Haber, Bu biziz star, Jack Pearson’ın en iyi arkadaşı olan karakteri Miguel Rivas’ın (Milo Ventimiglia) ve sonunda Jack’in karısı Rebecca’nın ikinci kocası (Mandy Moore)—NBC dramasında rol almadan önce kağıt üzerinde çok farklıydı. Huertas, karakterin aslen Mike olduğunu ve Latin Amerikalı bir erkek olarak tanımlanmadığını paylaştı.

“Rol için renkli olan tek kişi bendim” diye hatırladı. “Başka bir gösteri için okunan başka bir kimyadan gelmiştim, Günün birindeve o şovdaki oyuncular ‘Aman tanrım, belki de o mükemmel bir Mike’ diye düşündü.”

Ancak bu, Huertas’la olaydan sonraya kadar paylaşılmadı, çünkü başlangıçta gösteri için seçmelere katılacak bir “belirteç” renkli kişi olduğunu düşündü. Mutlu bir şekilde yanıldığı kanıtlandı.

“Toplantıdan sonra odadan ayrıldıktan 30 dakika sonra bile Dan [Fogelman], John [Requa] ve Ken [Olin]beni aradılar ve ‘Mike’ı istiyorsan o senindir’ dediler. Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger Benimle her zaman açık bir kapı vardı ve Miguel’in kim olduğunu ve oyuncu kadrosuna alındıktan sonra kim olduğunu öğrenmek için onlarla işbirliği yapmama izin verdi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331331/this-is-us-jon-huertas-reveals-that-miguel-was-almost-a-totally-different-character?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir