Jon Hamm Sonunda İç Giyim Tercihiyle İlgili Söylentilere Cevap Verdi


Bu itirafa kızmadık.

Jon Hamm On yıldır iç çamaşırı giymediğine dair dedikoduları tamamen ortadan kaldırıyor. 19 Eylül’de SiriusXM’de görünen Hamm, gülerek “Hayatımın her gününde iç çamaşırı giydim” dedi. Howard Stern Gösterisi. “Evet bu bir söylenti. Öncelikle kim iç çamaşırı giymez ki? Ben rahat boxer şortu severim çok teşekkür ederim.”

2013’te Hamm’ın iç çamaşırı giymeye zorlandığı söylentileri dönüyordu. Deli adam sette 1960’ların tarzı pantolonunda görünen şişkinliğini gizlemek için mürettebat. O sırada, Hamm’ın fotoğrafları internette viral hale geldi – hayranlar görünürde görünen erkekliği hakkında vızıldıyordu.

“Nefes alabilen bir pamuğu severim” Top Gun: Maverick yıldız söyledi ev sahibi Howard Stern, “Hadi ama kim yapmaz?” Hamm ayrıca Don Draper rolündeyken bile asla komandoya gitmediğini açıkladı. Buna karşılık Stern, Hamm’ı dürüstlüğü için şaka yollu bir şekilde övdü ve aktörün iç çamaşırı tercihlerini dünyayla paylaştığı için “gurur duyduğunu” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347076/jon-hamm-finally-responds-to-rumors-about-his-underwear-preference?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir