Jon Gosselin, Kate’in Oğlu Collin’in “Şiddet İçeren” Olduğunu İddia Etmesine Tepki Verdi – Hollywood Life


Jon Gosselin, Kate'in Oğlu Collin'in "Şiddet İçeren" Olduğunu İddia Etmesine Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock

Jon Gosselin Eski eşinin arkasından alkışlandı Kate Gosselin oğullarını talep etti Collin Gösselin “sorunlu” ve psikiyatrik yardıma ihtiyacı var. 46 yaşındaki eski DJ, “Kate’in Collin hakkında zalimce asılsız suçlamalar yayınlaması, Collin’in geçmişte ona karşı sergilediği affedilemez korkunç davranışlarını haklı çıkarmanın başka bir yolu gibi görünüyor” dedi. ABD Güneşi Cuma günü, temsilcisi aracılığıyla. “Bir çocuk için gerçek aşk, bir annenin oğluna halka saldırmasını içermez.”

Jon Gosselin, Kate'in Oğlu Collin'in "Şiddet İçeren" Olduğunu İddia Etmesine Tepki Verdi – Hollywood Life
Jon Gosselin, Kate Gosselin’in oğulları Collin’e yönelik suçlamalarına tepki gösterdi. (Sahne)

Jon’un temsilcisi, 19 yaşındaki Collin’in ABD Deniz Piyadeleri’ne katılmak için kapsamlı bir geçmiş kontrolünden ve zihinsel değerlendirmeden yakın zamanda aklandığını iddia ederek, “Hükümetin tam teşhisleri açıkça gerçeği yansıtıyor” dedi. “Bir yargıcın Collin’in tek yasal ve fiziksel velayetini babasına verdiğini unutmayın” diye eklediler.

Sözler, 48 yaşındaki Kate’in Collin’in kendisi hakkında yaptığı yorumlara yanıt vermesinden sonra geldi. Vice’ın gösterisi, 2000’lerin Karanlık Yüzü, annesinin kardeşler arasına “bariyer koyduğunu” iddia etti ve onu kendisine “taciz etmekle” suçladı. Kate, Collin’le olan zor ilişkisi hakkında asla konuşmak istemediğini söyledi ama İNSANLAR 21 Temmuz Cuma günü “başka seçeneği olmadığını” hissetti.

“Bir köşeye sıkıştırıldığımı ve başka seçeneğim kalmadığını hissediyorum. Bunu yapmak beni üzse de, şimdi konuşmam gerekiyor, diye söze başladı Kate. “Bütün kalbimle sevdiğim oğlum Collin, yıllar içinde birden fazla psikiyatrik teşhis aldı” dedi. “Kendimin, kardeşlerimin ve kendi iyiliği için, yıllarca ayakta tedavisinin ardından ihtiyaçlarını karşılamadığı anlaşılan bir tesise yerleştirildi.”

Jon Gosselin, Kate'in Oğlu Collin'in "Şiddet İçeren" Olduğunu İddia Etmesine Tepki Verdi – Hollywood Life
Kate & Jon Gosselin ve 8 çocukları daha iyi zamanlarda. (Sahne)

“Maalesef, Collin’in hala çok yardıma ihtiyacı olan çok sorunlu bir genç adam olduğuna inanıyorum. Öngörülemeyen davranışları ve bize karşı şiddet eğilimleri nedeniyle kardeşleri ve ben onun hayatına doğrudan dahil olmadık.”

Jon ve Collin, Collin’in 12 yaşındayken hastaneye yatışını açıkça tartıştılar. Salı günkü görünümleri sırasında Vice TV’nin 2000’lerin Karanlık Yüzü, Jon, Collin’e tedavisinde yardımcı olmak için önemli bir meblağ, yaklaşık 1 milyon dolar harcadığını açıkladı. ile 2019 röportajında Günlük postaJon, o sırada Collin’in bilinen tek tıbbi durumunun DEHB olduğundan ve teşhis edilmiş başka bir sorun olmadığından bahsetti.

Kate uzun mesajını bitirirken, “Kız kardeşi ne dedi? Mady Son zamanlarda sosyal medyada paylaşılanlar tamamen doğru ve bunu yaparken gösterdiği cesareti derinden takdir ediyorum.” ona bir gönderide instagram Perşembe sabahı Mady, kardeşinin iddialarına, “Beni ve yakın ailemin her bir üyesini fiziksel olarak tehdit eden hiçbir kişiye/kişilere bağlılık borcum yok” diyerek yanıt verdi.

Hem Jon hem de Collin, 19 yaşındaki çocuğun herhangi bir zamanda şiddet içeren davranışlarda bulunduğunu reddetti. Collin, kız kardeşi Hannah ile birlikte babalarıyla yaşamaya gittikleri 2018’den beri Kate’den ayrı yaşıyor. Collin, diğer altı kardeşinden de ayrı kalmaya devam ediyor. Bunlar arasında 22 yaşındaki kara ve diğer dört altız, Aden, Alexis, joelVe Leah.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/jon-gosselin-reacts-kate-son-collin-violent/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir