Jon Gosselin İkizler Mady ve Cara ile 9 Yıldır Konuşmuyor – Hollywood Life


Jon Gosselin ve çocukları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mediapunch/Broadimage/Shutterstock

Jon Gosselin46, diyor 22 yaşındaki ikizleri Mady Ve kara eski ile Gosselin’i yedi mesajlarına cevap vermiyor ve eski realite TV yıldızı, yaklaşık 10 yıldır konuşmadıklarını itiraf etti. “Mady ve Cara ile en son 2014’te konuştum” dedi. ABD Güneşi 18 Mayıs’ta yayınlanan bir röportajda. “Bir yanıt alıp almadığımı görmek için düzenli olarak Mady ve Cara’ya mesaj atıyorum ve bu noktada onlardan hiç haber almadım.”

Jon Gosselin
Medya yumruk/Shutterstock

“Ne yazık ki Mady ve Cara’nın üniversite mezuniyetlerine katılmıyorum.” Çıkışa göre, ayrıca, kısa mesaj yoluyla kendileriyle etkileşim kurma girişimlerini “görmezden geldiklerini” iddia etti. 2009’da ayrılan Jon ve Kate’in de 19 yaşındaki altızları paylaşması ünlü. Aaden, Collin, Joel, Hannah, Alexis Ve Leah.

Mady, 15 yaşındayken yaptığı sert bir yorumda şunları söyledi: İNSANLAR, “Bizi tanımıyor bile… Ve en son zaman ayırabileceğim şey zehirli bir ilişki.” Cady o sırada, “Onun hakkında ne söyleyeceğimi bile bilmiyorum” diye ekledi. Yorumlar, Jon’un çocuklarıyla sözde yabancılaşmış ilişkisini “yeniden inşa etmek” istediğindeki ısrarından sonra geldi.

Şahıs, “Mahkemenin bittiği ve şu anda Kuzey Carolina ve New York’ta yaşayan çocuklarımla ilişkilerimi yeniden kurmaya odaklanabileceğim için rahatladım” dedi. Bize Haftalık bu ayın başlarında bir röportajda. “Kate’in açacağı davalar hakkında endişelenmek zorunda kalmamak çok özgürleştirici bir duygu ve diğer çocuklarıma ulaşmam için gerçekten kapıyı açıyor. Gerçekten en iyisini umuyorum.”

Mady ve Cara Gosselin, Kate Gosselin ile
Mady ve Cara, anneleri Kate ile birlikte. Broadimage/Shutterstock

Çocuklarının “yetişkin yetişkinler oldukları ve ne yazık ki onlar büyürken bu fırsatları kaçırdığımız” için ağıt yakarak devam etti. “Bununla birlikte, çocukların mezuniyetleri gibi pek çok olay yaklaşıyor ve umarım eski eşimi ve diğer çocuklarımı görmek garip değil, bunun yerine yeni bir başlangıçtır.”

1999’da başlayan on yıllık evlilikleri sona erdikten sonra Kate’e ünlü yavrularının tam fiziksel velayeti verildi. Collin ve Hannah babalarının yanında yer aldılar ama diğer altı çocuk babasından koptu. Devam eden velayet savaşı, Kate’in geçen yaz düşürdüğü ağır bir nafaka talebini içeriyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/jon-gosselin-not-spoken-twins-mady-cara-9-years/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir