JoJo Siwa’nın “Korkusuz” Çıkış Yolculuğu Neden Çocuklara Faydalıdır?


JoJo Siwa hayatı yüksek sesle ve gururla yaşamaktır.

Ocak 2021’de YouTuber, LGBTQ+ topluluğunun bir üyesi olarak ortaya çıktı ve bu, manşetlere konu olan ve ailelerde aşk ve cinsellik hakkında konuşmalara yol açan bir an oldu. Bugüne kadar JoJo, gerçeğini dünyayla paylaşmaktan gurur duyuyor.

JoJo, yalnızca E ile paylaştığı “Gerçekten korkusuzdum”! Haberler. “Dışarı çıktığımda, ‘Evet, eşcinselim. Durum bu’ dedim. Sonra ne kadar korkmam gerektiğini anladım. Ama benim için çok iyiydim çünkü ben böyleydim. Bunun hakkında ikinci kez düşünemedim.”

Bu dürüstlük, JoJo’yu cinselliklerinde ve kimliklerinde gezinen birçok genç için hızla bir rol modeli haline getirdi. Eski Nickelodeon yıldızı, Onur Ayı ile birlikte hayranlarını ve takipçilerini, parçası olmaktan fazlasıyla gurur duyduğu bir topluluk için sesli müttefikler olmaya çağırıyor.

19 yaşındaki sevgilisi “En iyi şey, birine herkese baktığınız gibi bakmak ve yargılamak değil” dedi. kylie prew, paylaştı. “İki kız el ele tutuşuyor, harika. Biri trans ise harika. Biri heteroseksüelse harika. Bir erkek ve bir kadın evleniyorsa harika. Her şey eşit ve kimse diğerinden daha büyük değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333086/why-jojo-siwa-s-fearless-coming-out-journey-is-exactly-what-kids-need-to-see?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel