JoJo Siwa ve Abby Lee Miller Garip Bir Araya Geldi: Video – Hollywood Life


JoJo Siwa ve Abby Lee Miller Garip Bir Araya Geldi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

JoJo Siwa ile yeniden bir araya gelmesiyle ilgili bir klip yayınladığında komik kemiğini ve biraz da yaramaz tarafını gösterdi. Abby Lee Miller de Lise Müzikali: Müzikal: Dizi prömiyer. 29 Temmuz Çarşamba günü TikTok’una katılan süperstar, onunla garip bir karşılaşmanın komik bir videosunu paylaştı. Dans eden anneler akıl hocası alaylı bir şekilde şu metinle başladı: HSMTMTS…”

@itsjojosiwa

Onu sevmeliyim ama @aldctherealabylee

♬ orijinal ses – livinonthedancefloor💋

JoJo’nun kırmızı halı topluluğuna hızlı bir bakış attıktan sonra, klip, “Bumerang” şarkıcısının galasında karanlık ışıklı bir odada Abby Lee’nin arkasında oturduğu bir video özçekimini çekerken ekranda “konu bükümü” metni göründüğünde kesiliyor. Ardından, videonun üzerinden Abby Lee’nin viral bir seslendirmesi duyuluyor. “Artık arkama yaslanıp rahatlamak ve akşamımın tadını çıkarmak istiyorum, birdenbire bu heyecan verici, gıcırtılı sesi duyduğumda.”

Ve bununla birlikte JoJo gülümser ve gönderiyi “Onu sevmeliyim” başlığıyla bitirir. O da komik bir yorumla devam etti, “Abby’nin bu bahhahhaa’ya kızacağını mı düşünüyoruz?”

JoJo Siwa ve Abby Lee Miller Garip Bir Araya Geldi: Video – Hollywood Life
JoJo Siwa, Temmuz 2022’de Abby Lee Miller ile yaptığı karşılaşmada biraz eğlendi. (Shutterstock0

Tabii ki, JoJo ve Abby Lee’nin realite şovunda birlikte çalışmalarının ardından dostane bir ilişkisi olduğu için her şey çok eğlenceliydi. “Abby’ye gidiyorsun, neye bulaştığını biliyorsun. Bu yüzden, Abby’ye gerçekten, gerçekten teşekkür eden ve bizim için yaptıkları için müteşekkir ve müteşekkir olan birkaç kişiden biri olmam – sadece birkaç insan var – beni gerçekten çok üzüyor, ”dedi JoJo ET. “Çünkü o olmadan, Dans eden anneler şey olmazdı.”

Yeniden bir araya gelme, JoJo’nun son zamanlardaki tozunun ardından geliyor. Candace Cameron Bure o aradı sonra Dolu ev aktris, çocukken onunla fotoğraf çekmediği için “kaba”. Candace özür diledikten sonra JoJo, “Bence bu onun için uygunsuz bir zamandı ve 11 yaşındaki küçük ben çok heyecanlı ve heyecanlıydım, ama bu onun şimdiye kadarki en kötü insan olduğu anlamına gelmez” dedi. Bununla birlikte, Candace’in kızı, JoJo’ya kamuoyunda tartışmadan sonra “büyümesini” söylediği için bu kadar kolay kaymasına izin vermek üzere değildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/jojo-siwa-abby-lee-miller-reunion-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir