JoJo Siwa, Renkli Evini “Birkaç Çentik” Azalttığını Açıkladı


JoJo Siwa yeni bir ev dekoru stilinde dans ediyor.

“Bumerang” şarkıcısının evi, 2020’deki ev turu videosunda görüldüğü gibi, bol renk, şekerleme makineleri ve gerçek boyutlu bir tek boynuzlu at heykeli içeren abartılı iç tasarım stiliyle tanındı. Youtube. Ama şimdi, JoJo evinin içinde nasıl göründüğünü değiştirdi.

“Birkaç çentik indirdik ve bunun nedeni eskiden çok, çok kendini adamış ve kararlı bir YouTuber olmamdı,” diye açıkladı. İnsanlar 29 Haziran röportajında. “Her zaman evde çekim yapardım ve olmak istedim Jake Paul gün döndü.”

Ancak kariyeri “daha fazla müzik, daha fazla TV” ve “daha fazla film” gibi projelere kaymaya başladığında, JoJo’nun evine olan zevki de değişti.

“Her gün evde çekim yapmayı bıraktığımda, eve gelmek benim için gerçekten tuhaftı ve iş gibi hissettim” dedi. “Ben de aileme ‘Evi güzel, güzel, sakin, sakin bir evle değiştirelim’ dedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337076/jojo-siwa-reveals-why-she-toned-down-her-colorful-house-a-couple-notches?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir