JoJo Siwa, Nickelodeon Kids’ Choice Ödüllerine Davet Edilmediğini Söyledi


Oldu JoJo Siwa 2022 Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’nden çekildi mi?

Tören 9 Nisan Cumartesi günü Santa Monica, Kaliforniya’da gerçekleşti. Uzun süredir Nickelodeon yıldızı Favori Sosyal Müzik Yıldızı’na aday gösterildi ve gösteriye katılmadı. O gece, Siwa Instagram hayranlarına bir açıklama sunmak için.

Bir videoda, “Birçoğunuz bana neden bu gece Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’nde olmadığımı soruyorsunuz ve cevap çok basit: Davet edilmedim” dedi. “Neden olduğundan emin değilim, ama sadece bir davet almadım.”

E! Haber, yorum için Nickelodeon’a ulaştı ve geri dönmedi.

Eylül 2021’de Siwa, Nickelodeon’un JoJo Siwa DREAM The Tour hakkındaki hayal kırıklığını dile getirmek için Twitter’a gitti. “Benim film müzikal [The J Team] daha yeni çıktı (6 yeni orijinal şarkıyla)” diye yazdı. “Nickelodeon bugün bana filmdeki şarkılardan hiçbirini sahnelememe/gösterime eklememe izin verilmediğini söyledi. Bunlar BENİM şarkılarım, BENİM sesim, BENİM yazılarım. Bu adil görünüyor mu???”

“Bu müziğin dahil edilmemesi için hiçbir neden yok. Gerçek bir insan olarak bir şirkette çalışmak, sadece bir marka olarak kabul edilmedikçe eğlencelidir” diye ekledi.

E! Haberler, yayınlandıktan sonra Siwa’nın Twitter açıklamaları hakkında yorum yapmak için Nickelodeon’a ulaştı ve geri dönmedi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326743/jojo-siwa-says-she-wasn-t-invited-to-2022-nickelodeon-kids-choice-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın