JoJo Siwa, Çocukların Seçimi Ödüllerine Davet Edilmediğini Söyledi: Video – Hollywood Life


JoJo Siwa yıllardır bir Nickelodeon sansasyonuydu, bu yüzden hayranları 2022 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde olmadığında şok oldu. JoJo yeni bir videoda neden orada olmadığını açıklıyor.

JoJo Siwa onun aslında olduğunu iddia ediyor olumsuzluk 2022 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne davet edildi. 18 yaşındaki oyuncu, gösterinin ertesi günü sosyal medyaya giderek milyonlarca takipçisine ödül törenine neden katılmadığını anlattı. “Birçoğunuz bana neden bu gece Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’nde olmadığımı soruyorsunuz ve cevap çok basit. Davet edilmedim. JoJo, videosunda neden olduğundan emin değilim ama bir davet almadım” dedi.

Videoya, “Birçoğunuz bu gece Nickelodeon Kid Choice Ödüllerine neden katılmadığımı soruyorsunuz, kimsenin gitmemenin benim seçimim olduğunu düşünmesini istemiyorum…. Sadece bir davet almadım.” Birisi ayrıca KCA’larda çalınan “One Chance” şarkısının bir videosunda JoJo’yu etiketledi. JoJo, Instagram Hikayesinde yayınlanan bir videoda “Yani benim şarkım başardı, ama ben yapmadım” dedi.

JoJo, 2022 KCA’larında adaydı. En Sevilen Sosyal Medya Yıldızı ödülüne aday gösterildi. Dixie D’Amelio. 2016’dan beri 4 kez KCA kazananı, bir dizi Nickelodeon TV filminde ve özel filmde rol aldı. HollywoodLife yorum için Nickelodeon’a ulaştı.

Geçen hafta JoJo için nihai bir hafta oldu. İmzalı yüksek atkuyruğunu kesti ve çok daha kısa bir görünümle çıkış yaptı. YouTuber, saç makyajına “takıntılı” olduğunu söyledi. Instagram’da alttan kesilmiş ve kıvırcık saçlarını gösteren bir selfie yayınladı ve “MUTLU” yazdı.

Ocak 2022’de JoJo, LGBTQ+ topluluğunun bir parçası olarak ortaya çıkışının birinci yıl dönümünü kutladı. Hayranlarına mesajında, geçen yıl “her zamankinden daha fazla sevgi hissettiğini” yazdı.

JoJo Siwa
JoJo Siwa, 2019 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde. (Chris Chew/UPI/Shutterstock)

“Size çok fazla ‘senin için korkutucu geliyordu’ soruluyor… ve cevap tabii ki evet, sende farklı olan her şey korkutucu, ancak… beni… ben yapan şey bu” diye devam etti. “Bu yüzden bunu dünyayla paylaşmaktan korkmadım, ayrıca ‘demografik durumunuz çok genç, çocuklara eşcinsel olduğunuzu söylemekten endişe duyuyor musunuz’ diye çok soru alıyorum…. Doğrusu, bu dünyaya çocuklar için bir rol model olmak için gönderildiğimi hissediyorum ve dünyanın tüm çocuklarına, herkesi olduğu gibi sevmenin, her zaman inanacağım ve her zaman paylaşacağım bir şey olduğunu bilmelerini sağlamak için, lütfen asla. Kim olursanız olun, nasıl görünürseniz görünün, kimi SEVİYORSANIZ, kesinlikle mükemmel olduğunuzu unutun. Bu yıl boyunca ve tüm hayatım boyunca bana en çok sevgiyi gösterdiğin için teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/jojo-siwa-not-invited-kids-choice-awards-video/

Yorum yapın