Jojo Siwa, Candace Cameron Bure’nin Thei Çağrısının Ayrıntılarını Dışında Bıraktığını Söyledi – Hollywood Life


Candace Cameron Bure JoJo Siwa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sara Jaye Weiss/Chelsea Lauren/Shutterstock

arasında bitmeyen dram JoJo Siwa ve Candace Cameron Bure JoJo bunu ortaya çıkardığında bugün kolundan bir atış daha oldu Dolu ev Star’ın telefon görüşmesinin önemli ayrıntılarını vermediği iddia edildi. JoJo, Candace’in tükürüğün ortaya çıkmasından sonra onu bir özürle aradığını, ancak durumu ele alan Instagram videosunda “toplantının tüm ayrıntılarını paylaşmadığını” söyledi.

JoJo Siwa ve Candace Cameron Bure
JoJo Siwa ve Candace Cameron Bure (Sara Jaye Weiss/Chelsea Lauren/Shutterstock)

Elde ettiği bir videoda “Telefonda konuştuk” dedi. Sayfa Altı. “Bunu kendisinde paylaştı [Instagram video]” 19 yaşında YouTube yıldızı 28 Temmuz Perşembe günü söyledi. Kamu davası, eski Dans eden anneler icon, 24 Temmuz tarihli bir videoda Candace’i bir yıllık bir serseri üzerinde kızartmak için TikTok’a götürdü. Görünüşe göre 11 yaşındaki JoJo, sitcom yıldızının yapmayı reddettiği bir imza istedi – ardından diğer çocuklara imza vermeye başladı.

JoJo’nun göz açıp kapayıncaya kadar onu özlediğin diss’i, tanıştığı “en kaba” ünlünün kim olduğunu açıkladığı basit bir videoydu ve 46 yaşındaki Candace’i sıcak koltuğa oturttu. “Partiden sonra benimle fotoğraf çektirmek istemedi ve bu benim için sorun değildi” dedi. Sayfa Altı. “Ama sonra arkamı döndüm ve geriye baktığımda diğer çocuklarla fotoğraf çekiyordu. Ve beni gerçekten üzen de bu.”

JoJo, “her zaman onunla birlikte kaldığını” söyleyerek devam etti. “Küçükken biri sana bir şey söylediğinde ve yaşadığın sürece bunu asla unutmadığında – sanırım hepimiz o anı yaşadık – ve bu benim için o anmış gibi hissediyorum” dedi. Yine de şarkıcı, her şey hakkında “olumlu” bir çağrıları olduğunu kabul etti. JoJo, “Yaklaşık 10 dakikalık bir konuşma yaptık ve çok tatlıydı” dedi. “Özür diledi, konuştuk. Çok iyiydi. Güzeldi.”

Candace daha önce Instagram üzerinden iyi huylu bir Instagram’da yanıt vermiş ve TikTok videosu viral hale geldiğinde “hemen” JoJo’ya ulaşmaya çalıştığını açıklamıştı. “11 yaşındaki kalbini biraz kırdım, seninle fotoğraf çekmedim!” Candace, 27 Temmuz video gönderisinde söyledi. “Kendimi berbat hissediyorum. JoJo, çok üzgünüm!”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/jojo-siwa-claims-candace-cameron-bure-left-out-call-details-apology-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir