JoJo Fletcher ve Jordan Rodgers, Düğün Planlarının ‘Tutarlı’ Kaldığını Açıkladı – Hollywood Life


jojo ürdün


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Danielle Sabol / Düğüm

Ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar! Bachelor Nation endişeyle günü bekliyor JoJo Fletcher evlenmek için koridorda yürüdü Ürdün Rodgers, ve çift aynı endişeyle bekliyor! Altı yıllık bir nişan ve pandemi nedeniyle iki ertelemeden sonra, çift nihayet 14 Mayıs’ta Santa Ynez, California’daki Sunstone Şaraphanesinde arkadaşları ve ailesiyle samimi bir etkinlikte resmi hale getirdi.

JoJo, “Düğün vizyonumuz yıllar boyunca oldukça tutarlı kaldı” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL bir röportajda. “Tarzımda biraz dalgalandım, bu son birkaç yılda benim için bir nevi dokunup gitti, ancak düğün günümüz, dekor, duygu ve estetik açısından söyleyeceğim. , bu konuda oldukça katı olduk. İçeri girmek istediğimiz şey hakkında gerçekten iyi bir fikrimiz vardı.”

JoJo Fletcher ve Jordan Rodgers, Düğün Planlarının 'Tutarlı' Kaldığını Açıkladı – Hollywood Life
JoJo Fletcher ve Jordan Rodgers, özel davet takımlarını The Knot ile kutluyor. (Danielle Sabol/Düğüm)

“Erkekler gerçekten kolay, dürüst olmak gerekirse. JoJo, elbise söz konusu olduğunda iki buçuk yıllık gecikmenin yükünü aldı, ”diye ekledi Jordan. Gelin, yıllar içinde elbisesini değiştirmek için “çok uğraştığını”, ancak “birincisine geri dönmeye devam ettiğini” açıkladı. “Gelecekteki herhangi bir geline söyleyeceğim, bazen bildiğiniz zaman, sadece bilirsiniz! Bence moda değişiyor ve gelişiyor, ama sadece sana neyin en iyi geldiğini biliyorsun ve bu harika bir duygu,” dedi JoJo. Omuzları açık kollar, kıvrımları saran bir korsaj ve tül bir denizkızı kuyruğu olan çarpıcı, askısız bir Ines di Santo elbisesi giymeye devam etti.

JoJo ve Jordan, büyük günlerinin öncesinde, Düğüm, düğün planlama, tavsiye ve ürünlerle ilgili her şey için en iyi adres ve kendi özel tasarlanmış davetiye takımlarını piyasaya sürdü. 2020 yılında ilk kez The Knot ile ortaklık kurarak düğün kayıt koleksiyonunu oluşturan çift, düğün davetiyelerini tasarlamak için tekrar The Knot ile iş birliği yaptı ve artık her yerde gelin ve damatların alışverişine açık! “The Düğüm, sadece güzel davetiyeler ile değil, aynı zamanda kayıt, web sitemizin tasarımı, tabelalar ve menüler gibi tüm küçük detaylar ve gerçek düğün gününüzde olması gereken şeyler ile bizim için son derece kolaylaştı, yardımcı oldular. bize her şeyle, ”diye açıkladı JoJo. “Kendim halledemezdim ve her şey çok güzel çıktı.”

JoJo Fletcher ve Jordan Rodgers, Düğün Planlarının 'Tutarlı' Kaldığını Açıkladı – Hollywood Life
JoJo Fletcher ve Jordan Rodgers, özel davet takımlarını The Knot ile kutluyor. (Danielle Sabol/Düğüm)

Yeni evlilerin bağdan ilham alan Romantic Setting süiti, rustik bağ, dağ ve geleneksel ahır olmak üzere üç farklı illüstrasyona sahiptir ve artık özelleştirilebilir ve yalnızca şu adresten satın alınabilir: Düğüm Davetiyeleri. Paket, davetiyelerden (muhafaza kartları, zarf astarları, yanıt kartları ve çıkartmalar ile birlikte), tarihi kaydetme kartları ve düğün davetiyelerine kadar tüm düğün kırtasiye ihtiyaçlarını içerir. Ayrıca programlar, menüler, masa numaraları, misafir defterleri, hediye etiketleri ve teşekkür kartlarına kadar uzanır.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/jojo-fletcher-jordan-rodgers-wedding-details-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir