JoJo Fletcher Mayo İşbirliğinden Seksi Siyah Tek Parça İçinde Sersemletiyor – Hollywood Life


JoJo Fletcher


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Cupshe / MEGA

JoJo Fletcher çarpıcı fiziğini sergiliyor ve Yeni Cupshe kampanyasında çarpıcı mayolar! İçinde buradan izleyebileceğiniz bir videoeski Üniversite mezunu star, parıldayan havuzda yüzerken güzel bir çöl malikanesinde video için muhteşem, seksi siyah bir tek parça salladı.

“Geldi! 💋 Cupshe x JoJo Fletcher nihayet şimdi sizlerle!” yazıya başlık attı. “Umarım benim kadar seversiniz ✨#CupshexJoJo”

JoJo FletcherJ
JoJo Fletcher x Cupshe kampanyası (Cupshe/ MEGA).

Bu, JoJo’nun Cupshe teçhizatıyla sersemlediğini ilk kez görmüyoruz. Sadece birkaç gün önce realite yıldızı, bazılarında ten rengi ve siyah hayvan desenli bikini giyerek koleksiyondan daha fazla görünüm sergiledi. birçok fotoğrafişbirliği için poz verdi. Diğer fotoğraflardaki iki parçaya da eşleşen bir şal etek ekledi.

Güzelin uzun dalgalı saçları fotoğraflarda aşağıdaydı ve bazılarında su kenarına uzandı. Hayvan desenli seçimine ek olarak, havuz başında poz verirken güzel kıvrımlarını da sergileyen kavun renginde güzel bir bikini giydi.

JoJo Fletcher
Cupshe için JoJo Fletcher (Cupshe/ MEGA).

Aynı zamanda JoJo’nun muhteşem bikinili fotoğrafları yayınlandı. Günlük posta İşbirliği için Cupshe ile çalışma deneyimi hakkında. “Plaj tatilleri benim mutlak favorimdir, bu yüzden Cupshe onlarla yüzmek için işbirliği yapmak için bana yaklaştığında, bu benim için anında heyecan verici bir fırsattı” dedi. “Fletch giyim markam olduğunda, mayo o kadar popülerdi ki, ayak parmaklarımı geri çekebilmek ve daha uygun fiyatlı ve tüm farklı stilleri kapsayıcı kaliteli mayolar tasarlamak, parçası olmak istediğimi bildiğim bir şeydi. ”

JoJo ayrıca Santa Ynez, CA’daki Sunstone Winery’deki düğünleri sırasında şu anki kocası Jordan ile evlendikten sonra Santorini’deki balayında fotoğraflar için modellik yaptığını da açıkladı. Muhabbet kuşları nikah için manşetlere çıktı ve JoJo, Ines di Santo gelinliği içinde inanılmaz görünüyordu. Jordan da klasik smokini içinde yakışıklı görünüyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/jojo-fletcher-black-one-piece-cupshe-video/

Yorum yapın

SMM Panel