Johnny, Gabby Tarafından ‘The Bachelorette’de Elendi – Hollywood Life


Johnny, Gabby Tarafından 'The Bachelorette'de Elendi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Johnny DePhillipo’nun yolculuk bekarlığa veda gösterinin 5 Eylül bölümünde sona erdi. Johnny, gece randevusunun gündüz kısmını onunla geçirdi. Gabby Windey, ve bazı şeyler hakkında aynı sayfada olmadıklarını fark ettiler. Gabby, Johnny’ye bir ilişkiyi önceliği yapmaya hazır olduğunu açıkladı ve gösterinin sonunda nişanlanma konusunda ciddi olduğunu açıkça belirtti.

Ancak, Johnny’ye sorduğunda o yapardı sadece iki hafta içinde teklif etmeye hazır ol, o kadar emin değildi. “Düşünmesi zor bir şey,” diye itiraf etti. “Kafamda bir savaş gibi. Ne düşüneceğimi ya da yapacağımı bilmiyorum. Her şeyi hak ediyorsun ve istediğin her şeyi almalısın. O halde ben bunun neresindeyim, karar vermesi çok zor bir şey.”

gabby windey johnny dephillipo
Gabby Windey ve Johnny DePhillipo baş başa. (ABC)

Johnny masaya yüzde 100 getirip getiremeyeceğinden emin olmadığını itiraf ettiğinde, Gabby her şeyi işleyebilmek için kendine bir dakika ayırdı. “Söz veremeyecek gibi görünüyor,” dedi. “Gerçekten hüsrana uğradım çünkü bu noktada bana kendini adamış biriyle nişanlı olarak buradan ayrılmaya çok hazırım. Ama ya benimle olamayacağını ya da olmaması gerektiğini hissederse? Gerçekten hayal kırıklığına uğramış hissediyorum çünkü hayatım boyunca sevilmem istenen büyük bir parçam var, bu yüzden Johnny’ye duygularını sormak gerçekten incitiyor. Hâlâ cevaplanmamış büyük sorular olduğunu bilerek bir gecede randevuya çıkmak istemiyorum.”

Gabby nihayet düşüncelerini toparladığında aradığı cevapları buldu. Johnny, Gabby’ye “Seninle yaşamak çılgınlık olurdu,” dedi. “Tam olarak aşık olmak ve sonsuza kadar benim insanım olmak isteyeceğim kişisin, ama önümüzdeki haftalarda bir nişana yetişebilir miyim bilmiyorum. Sana aşık olmadığımdan ya da kendimi seninle göremediğimden değil, sadece beni korkutuyor. Yüzde 100’ü masaya getirip bu sonuca bağlı kalıp kalamayacağımı bilmiyorum.”

Bu noktada Gabby, Johnny ile kendisinin iki farklı şey istediğini fark etti. Onu ortadan kaldırarak ilişkilerini sonlandırdı, ancak iyi şartlarda ayrıldılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/05/johnny-eliminated-the-bachelorette-gabby-fantasy-suite-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir