Johnny Depp’in Eski Ellen Barkin’i Geçmişteki “Kontrol Edici” Davranışı İddia Ediyor


Johnny Deppeski Ellen Barkin aktörün ikinci karısıyla devam eden yasal savaşının bir parçası olarak geçmiş ilişkilerinin ayrıntılarını paylaştı, kehribar duydu.

19 Mayıs’ta, Barkin’in ifadesinin (Kasım 2019’da çekilen) görüntüleri, Depp’in Heard’a karşı açtığı karalama davasının ortasında bir Virginia mahkeme salonunda oynatıldı. Videoda, 1998’de Depp’in yanında yer alan 68 yaşındaki oyuncu, Vegas’ta Korku ve Nefreteski sevgilisinin 90’larda birlikte geçirdikleri süre boyunca “zorlayıcı” ve “kontrol edici” davranışlar sergilediğini ifade etti.

Barkin’e göre, 1994’te Hollywood’a taşındığında “tamamen platonik” arkadaşlıkları “cinsel” bir arkadaşlığa dönüştü. O zaman, o ve Depp birbirlerini “birkaç ay” boyunca haftada üç ila dört kez gördüler.

“O sadece kıskanç bir adamdı,” diye ifade verdi Barkin, Depp’in ona “Nereye gidiyorsun? Kiminle gidiyorsun? Dün gece ne yaptın?”

İlişkilerinin bir noktasında Barkin, Depp’in sırtındaki bir çizik yüzünden “çok, çok sinirlendiğini”, çünkü “bunun onun olmayan biriyle seks yaptığımda ısrar ettiğini” iddia etti. için “çok yaygın” olduğunu ekledi. Karayip Korsanları kıskançlık yıldızı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331729/johnny-depp-s-ex-ellen-barkin-testifies-about-his-controlling-behavior-during-amber-heard-trial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel