Johnny Depp’in Eski Ellen Barkin’i Amber Heard Davasında İfade Verdi – Hollywood Life


Ellen Barkin


Galeriyi görüntüle

Ellen Barkin68, tarafından çağrıldı kehribar duyduekibi ifade verecek Johnny Depp36 yaşındaki Amber’e yönelik hakaret davası devam ediyor ve o da geri adım atmadı. Ünlü oyuncuyla 1990’lı yıllarda ‘cinsel’ ilişkisi olduğunu iddia eden Ellen, AkbabaŞimdi 58 yaşında olan Johhny, 19 Mayıs’ta oynanan 2019 tarihli bir ifadede madde bağımlılığı sorunları olan kırgın ve öfkeli bir adamdı. “‘Nereye gidiyorsun?’ ‘Kiminle gidiyorsun?’ ‘Dün gece ne yaptın?’” diye sürekli soracağını iddia etti. Ayrıca Johnny’nin kendisini aldatmakla suçladığını ve sırtında bir çizik gördükten sonra “çok, çok sinirlendiğini” iddia etti ve adamın başka biriyle seks sonucu olduğunu varsaydığını iddia etti.

Ellen Barkin
Ellen Barkin’in 2019’da açılan ifadesi, Virginia mahkeme salonunda oynanıyor (Fotoğraf: Shaw Thew/AP/Shutterstock)

Ellen ayrıca Johnny’nin iddia edilen içki sorunlarından da bahsetti. “Çoğu zaman sarhoştu. Çoğu zaman,” dedi Barkin, Bu gece eğlence. “Kırmızı şarap tiryakisiydi.” Öncekini iddia etmeye devam etti Karayip Korsanları star bir keresinde içki içerken ona o kadar kızmıştı ki, onlar Las Vegas’ta çekim yaparken otel odasının karşısına bir şarap şişesi fırlattı. Korku ve nefret Las Vegas’ta. Şişenin onu özlediğini fark etti ve neden attığına dair hiçbir fikri olmadığını söyledi. Ayrıca, Johnny’nin zorlu ilişkileri sırasında önüne sık sık “halüsinojenik, kokain, marihuana” aldığını söyledi.

Johnny ve Amber’in Londra’daki Yüksek Mahkeme’de 2020’deki önceki iftira davası sırasında, Johhny, Ellen’ın kendisini incittiği için bu tür eylemlerle suçladığını söyledi. “Hanım. Barkin ve ben birkaç yıldır arkadaşız,” diye iddia etti Johnny, mahkemeyle ilişkilerini anlatırken. Günlük posta. “Bayan Barkin ile o sırada yapmakta olduğum filmi yaptığı için aylarca süren bir cinsel unsur başladı. Vegas’ta Korku ve Nefret, ve sanırım arzuları şunlardı… Bir ilişkiden daha fazlasını istedi, benimle düzgün bir ilişki istedi ve ben bunu istemedim.” “Onun hakkında bana hissettiklerini hissetmiyorum ve sanırım o andan itibaren çok ama çok sinirlendi ve o zamandan beri Bayan Barkin ile konuşmadım” diye devam etti.

Johnny Depp Amber Heard
Johnny Depp ve Amber Heard, bir yıl önce evlendikten sonra 2016’da boşandı (Fotoğraf: Joel Ryan/AP/Shutterstock)

Amber ayrıca Johnny’nin öfkeli patlamaları olduğu iddia edilen vakaları da hatırladı. 11 Mayıs’ta Amber, Johhny’nin daha önce yüzük takarken yüzüne tokat attığını ve dudağını kanadığını iddia etti. “Bir sürü yüzük takıyor. Dudağımın dişlerime girdiğini ve duvara biraz kan bulaştığını hissettiğimi hatırlıyorum” dedi. TMZ. “Bu kadar basit, duvarda biraz kan var.” Görünüşe göre olay evlenmeden önce gerçekleşti. Buna karşılık, Johnny’nin ekibi hikayeyi reddetti ve kullandığı tarihlerin birbirine uymadığını söyledi.

Johnhny ve Amber, tartışmanın her iki tarafını desteklemek için kullanılan tanıklar ve uzmanlarla birlikte 11 Nisan’dan beri mahkemedeler. Johnny, Amber’e 2019’da bir köşe yazısı yazdığı için 50 milyon dolar dava ediyor. Washington post burada bir aile içi şiddet mağduru olarak iddia edilen deneyimini detaylandırdı. Johhny’nin adını vermese de, yazısının onunla ilgili olduğu varsayıldı. Amber, 100 milyon dolar için karşı dava açtı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/19/johnny-depp-ellen-barkin-testifies-amber-heard-trial/

Yorum yapın

SMM Panel