Johnny Depp’in Avukatı Çıktığı Söylentilerden Sonra Erkek Arkadaşıyla Görüntülendi – Hollywood Life


camille vasquez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Craig Hudson/AP/Shutterstock

Öyle görünüyor ki, söylentiler Camille Vasquez ve Johnny Depp aktörün eski karısına karşı iftira davası sırasında gizli bir romantizm başladı kehribar duydu sonunda sona erecek! Avukat, çıktığı adamla Virginia’daki otelinden ayrılıyordu. Edward Owen, değil Karayip Korsanları yıldız. Çift fotoğraflarda görüldü, burada görebileceğiniz (aracılığıyla TMZ), bir arabaya bindi ve duruşmayı takip eden bir hayran Camille’den onunla bir özçekim yapmasını bile istedi!

Hem Camille hem de Edward, avukatın yeni keşfedilen yıldız statüsüne eğlenmiş görünüyorlardı ve fotoğraflar çekilirken ikisi de gülümsedi ve Camille, hayranla yapılan özçekim için genişçe gülümsedi. Duruşma boyunca farklı elbiseler ve takım elbise giyerken, Camille fotoğraflarda omuzlarına bir ceket sarılı bir tişört ve kot pantolon giymişti. Erkek arkadaşı mavi bir tişörtle benzer bir görünüme sahipti.

Johnny Depp'in Avukatı Çıktığı Söylentilerden Sonra Erkek Arkadaşıyla Görüntülendi – Hollywood Life
Jüri onun lehinde karar verdikten sonra Johnny’nin avukatları mahkemeyi terk eder. (Craig Hudson/AP/Shutterstock)

Duruşma sırasında TikTok’taki hayranlar, Johnny ve Camille’in mahkeme salonunda gizlice bir aşk yaşadıklarını göstermek için yaptıkları farklı alışverişlere dikkat çekti. Taraftarlar, ikisinin birbirine gülümsediği ya da Camille’in geri dönüp vedalaştığı bir noktaya dikkat çekmişti. Siyah kütle yıldız, gün için adliyeden ayrılmadan önce. Söylentilere rağmen, Johnny’nin hukuk ekibinin ona düşkün olduğu ve hepsinin onun mizah anlayışından keyif aldığı ortaya çıktı.

Johnny Depp'in Avukatı Çıktığı Söylentilerden Sonra Erkek Arkadaşıyla Görüntülendi – Hollywood Life
TikTok dedektifleri, çıktıklarını kanıtlamak için Johnny ve Camille’in vücut dillerine baktı. (SHAWN THEW/POOL/EPA-EFE/Shutterstock)

Duruşmanın ortasında yeni bir aşka başlamamış olsalar bile, Camille davada Johnny’yi savunurken ona her şeyi verdi. Ed Wood aktör jüriden üç gün sonra kazandı. Kapanış savunmaları sırasında avukat, Amber’i yalan söylemekle suçladığı mahkemeye ateşli bir konuşma yaptı. Karar çıktıktan sonra Camille, jürinin verdiği karardan gurur duyuyor gibiydi. Adliye binasının dışında, “Jüriye, dikkatli müzakereleri, suçlamaları ve bu davaya muazzam miktarda zaman ve kaynak ayıran mahkeme personeline minnettarız, çok minnettarız” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/johnny-depp-lawyer-boyfriend-rumor-photos/

Yorum yapın

SMM Panel