Johnny Depp’in Avukatı Camille Vasquez, Jürinin Kararına Tepki Verdi


Johnny Depp vs. Amber Heard Davası: Karar Açıklandı

Johnny Depp‘ın avukatları mahkeme kararının ardından konuşuyor.

Altı haftalık tanıklığı dinledikten ve 13 saat boyunca müzakere ettikten sonra, bir Virginia jürisi şunu buldu: kehribar duydu Depp’i karalamaktan sorumluydu.

Jüri, Depp’e 10 milyon tazminat ve 5 milyon dolar cezai tazminat ödenmesine karar verdi. Fairfax County Devre Mahkemesi Yargıcı Penney Azkarat daha sonra cezai tazminatı devletin yasal sınırı veya yasal sınırı olan 350.000$’a düşürerek toplam zararını 10.4 milyon$’a indirdi.

Heard’in karşı davasına gelince, jüri oyuncuya 2 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi.

Kararın okunmasından kısa süre sonra Depp’in avukatları konuştu mahkeme salonunun dışında. “Bugünkü karar, başından beri söylediğimizi, Johnny Depp aleyhindeki iddiaların iftira olduğunu ve hiçbir kanıtla desteklenmediğini doğruluyor” dedi. Camille Vasquez söz konusu. “Dikkatli müzakereleri için jüriye, bu davaya muazzam miktarda zaman ve kaynak ayıran yargıç ve mahkeme personeline minnettarız, çok minnettarız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333118/johnny-depp-s-lawyer-camille-vasquez-reacts-to-jury-s-verdict-in-amber-heard-defamation-trial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel