Johnny Depp’in Avukatı Amber’i Aradı Bir Yalan Söyledi Kapanış Tartışmasında – Hollywood Life


camille vasquez, amber duydu


Galeriyi görüntüle

Johnny Depp’in avukat Camille Vasquez karşı son savunmasını yaptı kehribar duydu 27 Mayıs Cuma günü. Mahkemeye yaptığı son konuşmada avukat, avukatı itibarsızlaştırmaya çalıştı. su adamı aktrisin eski kocası hakkında taciz iddiaları. Camille kapanış konuşmasını yaparken, 36 yaşındaki Amber’in 58 yaşındaki Johnny’ye karşı tacizde bulunduğunu savundu. “Son derece sıkıntılı bir insan, terk edilmekten şiddetle korkuyor, dikkat ve onay için çaresiz” dedi.

Kapanış açıklamalarının başlarında Camille, Amber’in taciz iddialarını çarpıttığını iddia etmişti. “Aslında bu mahkeme salonunda bir tacizci var ama o Bay Depp değil ve bu mahkeme salonunda aile içi taciz mağduru var ama Bayan Heard değil” dedi.

Johnny Depp'in Avukatı Amber'i Aradı Bir Yalan Söyledi Kapanış Tartışmasında - Hollywood Life
Johnny ve Amber’ın avukatları Cuma günü kapanış konuşmalarını yaptılar. ( Steve Helber/AP/Shutterstock )

Hem Amber’in hem de Johnny’nin avukatları, duruşma sırasında ortaya atılan iddiaları tekrar gözden geçirdiler ve jüri, nihai olarak davayı kimin kazanacağına karar vermeden önce kanıtlar hakkında konuştular. Amber’in avukatı Ben Rottenborn “Amber, Bay Depp tarafından bir kez bile olsa suistimal edildiyse, o kazanır.”

Kapanış çürütme sırasında, Camille’in ifadeleri, Johnny’nin avukatının, Amber’in tanık kürsüsündeki hesabını “hayatının performansı” olarak adlandırdığı duruşma sırasında ilk kez kürsüye çıkmasından sonra yayınladığı ifadeye geri döndü. Onu aile içi taciz iddiaları hakkında yalan söylemekle suçladı. “Kanıtlar ezici bir şekilde Bayan Heard’ın bir istismarcı olduğunu ve onun bir yalancı olduğunu gösteriyor” dedi. “Bay Depp hakkında yalan söyledi ve aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü olarak hayatının rolünü üstlendi.”

Johnny Depp'in Avukatı Amber'i Aradı Bir Yalan Söyledi Kapanış Tartışmasında - Hollywood Life
Johnny’nin avukatları, istismarın kurbanı olduğunu, Amber olmadığını savundu. (Michael Reynolds/AP/Shutterstock)

Jüri görüşmesinden önceki son çürütme sırasında, Amber’ın avukatı, Johnny’nin avukatı tarafından yapılan ifadelerin Adam Waldman aktrisin kariyerine zarar verdi. Johnny’den “sorumlu” tutulmasını isteyerek bitirdi ve Amber’den bir taciz kurbanı olarak bahsetti. “Sessizce acı çeken her yerde aile içi istismar mağdurları için ayağa kalkın. İfade özgürlüğü için ayağa kalkın” dedi. “Ver Amber sesini geri duydu. Amber Heard’e hayatını geri ver.”

Johnny, kaleme aldığı 2018 tarihli bir op-ed’de iftira nedeniyle Amber’e 50 milyon dolarlık dava açtı. Washington post, bu onun bir istismar kurbanı olarak iddia edilen deneyimlerini detaylandırdı. Johnny eski karısını taciz ettiği iddialarını yalanladı. Amber, eski avukatının ifadelerine atıfta bulunarak, hakaret nedeniyle 100 milyon dolar karşılığında ona karşı dava açtı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/johnny-depp-lawyer-amber-heard-liar-closing-arguement/

Yorum yapın

SMM Panel