Johnny Depp ve Vanessa Paradis ile Tanışın – Hollywood Life


Lily-Rose Depp


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: David X Prutting/BFA/Shutterstock

  • Lily-Rose Depp, yaklaşan HBO şovunda rol alan bir aktris. İdöl.
  • Lily-Rose’un babası Johnny Depp’tir.
  • Lily-Rose’un annesi Vanessa Paradis’tir.

Lily-Rose Depp bir değil iki ünlü ebeveyni var. 24 yaşındaki yıldızın kızı Johnny Depp59 ve Vanessa Paradis50 ve yaklaşan HBO dizisinde rol alarak bir aktör olarak onların ayak izlerini başarıyla takip etti. İdöl ile Hafta Sonu. Lily-Rose her zaman ailesinin kim olduğuyla tanınıyordu ama şimdi Hollywood’da gerçekten bir isim yapıyor.

Lily-Rose’un annesi ve babası 1998’den 2012’ye kadar birlikteydi ve hiç evlenmemiş olsalar da birlikte iki çocukları oldu: Lily-Rose ve küçük erkek kardeşi Jack Depp, 21. Johnny ve Vanessa çok büyük yıldızlar ve Lily-Rose yıllardır onların kızı olmanın nasıl bir şey olduğu konusunda açık sözlü. İşte Lily-Rose’un ebeveynleri hakkında bilmeniz gereken her şey.

Lily-Rose Depp’in babası Johnny Depp

Lily-Rose Depp
2016’da Lily-Rose Depp ve Johnny Depp (Fotoğraf: David X Prutting/BFA/Shutterstock)

Johnny Depp tartışmasız dünyanın en ünlü aktörlerinden biridir. O, gelmiş geçmiş en büyük filmlerden bazılarında rol almış, üç kez Oscar adayı. Çocukken oyunculuğa başladı ve ilk filmini 2010 yılında yaptı. Elm Caddesinde ki Kabusbaşrolde oynamadan önce 21 Atlama Sokağı Televizyon dizileri. Johnny 1990’larda şu filmlerle patladı: Edward Makas Eller, Gilbert Üzümü Ne Yiyor?, donnie brascoVe Uykulu Hallow. Johnny, filmdeki Kaptan Jack Sparrow rolü sayesinde dünya çapında bir yıldız oldu. Karayip Korsanları franchise. Johnny’s ayrıca Charlie ve Çikolata Fabrikası, Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi, Neverland’i BulmakVe Alice Harikalar Diyarında. Etkileyici bir özgeçmiş hakkında konuşun!

Johnny, Vanessa ile 1998 yılında filmin çekimleri sırasında tanıştı. Dokuzuncu Kapı. Aşık oldular ve ertesi yıl Lily-Rose’u karşıladılar. Johnny ve Vanessa 2012’de ayrıldı. Aktrisle evlenmeye devam etti. kehribar duydum 2015’te, ancak iki yıl sonra ayrıldılar. Amber, ilişkileri sırasında fiziksel ve sözlü tacizde bulunduğunu iddia ettikten sonra 2016 yılında eski sevgilisine karşı geçici bir uzaklaştırma emri aldı. Ardından, 2019’da Johnny, bir köşe yazısı yazdıktan sonra Amber’a hakaretten dava açtı. Washington post 2018’de kötü niyetli bir ilişkiden ayrılma hakkında. Amber, makalede Johnny’den asla bahsetmedi, ancak yine de ona dava açtı ve sonunda ülke çapında haber haline gelen 2022’deki iftira davasını kazandı. Johnny’ye 5 milyon dolar cezai tazminat ve 10 milyon dolar telafi edici tazminat verildi. Yargıç, cezai zararlarını 350.000 $ olarak sınırladı. Amber, mahkemenin Johnny’nin avukatı tarafından yapılan bir ifadenin doğru olmadığına karar vermesinin ardından 2 milyon dolar ile ödüllendirildi. Adam Waldman iftira niteliğindeydi.

Johnny’nin kariyeri, Amber tarafından öne sürülen iddialar yüzünden darbe aldı. Oyuncu daha önce 2020 yılında bir iftira davasını kaybetmişti. Birleşik Krallık Güneşi, aktörü “eş döven” olarak etiketledi. Karar, dizideki rolünü kaybetmesine neden oldu. Fantastik Canavarlar franchise. Ancak 2022’de Amber’e karşı açılan iftira davasını kazandığından beri, Johnny bir aktör ve müzisyen olarak tekrar aralara girdi. Grubuyla turneye çıkmış, hollywood vampirlerive denemeden sonra ilk filmini tamamladı, Jeanne du Barry16 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde prömiyerini yapan film, Fransız filminin gösteriminde Johnny ve kaza arkadaşları yedi dakika ayakta alkışlandı.

Johnny Depp
2006 yılında Johnny Depp ve Lily-Rose Depp (Fotoğraf: Alex Berliner/BEI/Shutterstock)

Johnny’nin Lily-Rose ile yakın bir ilişkisi vardır, ancak bunu gündemden uzak tutmuşlardır. Lily-Rose, Amber’in taciz suçlamalarının manşetlere çıkmaya başladığı 2016’da silinmiş bir gönderide babasını savundu. “Babam tanıdığım en tatlı, en sevgi dolu insan, küçük kardeşim ve benim için harika bir babadan başka bir şey olmadı ve onu tanıyan herkes aynı şeyi söylerdi” diye yazdı. Daha yakın zamanlarda, Lily-Rose konuştu elle Kasım 2022’de babasının karalama davası sırasında neden sessiz kaldığı hakkında. “Çok özel ve çok kişisel bir şey olduğunda birdenbire o kadar da kişisel olmaktan çıkıyor,” diye açıkladı. “Gizli düşünce bahçeme gerçekten hakkım olduğunu hissediyorum. Ayrıca kimseye hesap vermek için burada olmadığımı düşünüyorum ve kariyerimin büyük bir bölümünde insanlar beni gerçekten hayatımdaki erkeklerle tanımlamak istediler, bu ister aile üyelerim ister erkek arkadaşlarım, her neyse. . Ve oraya koyduğum şeylerle tanımlanmaya gerçekten hazırım.

Aynı röportajda Lily-Rose, çok ünlü iki ebeveynle nasıl büyüdüğünü anlattı. “Ailem kardeşimi korudu [Jack] ve beni mümkün olduğunca ondan uzak tutun” dedi. “Benim çocukluğumun herkesin çocukluğu gibi görünmediğini biliyorum ve başa çıkılması gereken çok özel bir şey ama aynı zamanda bildiğim tek şey de bu.” Lily-Rose, “Bana mahremiyetin korunması gereken önemli bir şey olduğunu öğretecek şekilde yetiştirildim” diye ekledi.

Lily-Rose, gösterisinin galası için 2023 Cannes Film Festivali’nde de yer aldı. İdöl. ile yapılan bir röportajda Bu gece eğlenceona Johnny’nin filmdeki performansıyla uzun süre ayakta alkışlanıp alkışlanmadığı soruldu. Jeanne du Barry. Lily-Rose, “Onun adına çok mutluyum,” dedi. “Ben çok heyecanlıyım. Ve gurur duyduğumuz projelerde yer almamız o kadar harika ki.”

Lily-Rose Depp’in annesi Vanessa Paradis

Vanessa Paradis
2019’da Vanessa Paradis ve Lily-Rose Depp (Fotoğraf: Laurent Vu/SIPA/Shutterstock)

Lily-Rose, kendisine benzeyen annesi Vanessa Paradis ile de yakındır. Vanessa, Johnny gibi genç yaşta ün kazanan bir Fransız şarkıcı, model ve aktris. Çok sayıda popüler Fransız filminde yer aldı ve yedi stüdyo albümü yayınladı. Bir model olarak Vanessa, örneğin yüzlerce dergi kapağında yer aldı. rağbet, Gösteriş FuarıVe Harper’s Bazaar. 1991’den beri Chanel’in sözcülüğünü yapıyor ve merhum tarafından seçildi. Karl Lagerfeld.

Vanessa’nın Johnny ile ilişkisi 1998’de o ve şarkıcıdan sonra başladı. Lenny Kravitz beş yıllık ilişkiyi bitirdi. Vanessa ve Johnny’nin romantizmi 2012’ye kadar devam etti ve Johnny’nin yayıncısı, çiftin bir süre birlikte görülmemesinden sonra söyledi. Bu gece eğlence o ve Vanessa’nın “dostane bir şekilde” kendi yollarına gittiklerini. Kısa kamu bildirisinde “Lütfen onların mahremiyetine ve daha da önemlisi çocuklarının mahremiyetine saygı gösterin” yazıyordu. Vanessa’nın boşanma anlaşmasında 150 milyon dolarlık devasa bir meblağ aldığı bildirildi. Güneş.

Johnny ve Vanessa’nın 2012’de ayrılmasından birkaç yıl sonra Vanessa, Fransız film yönetmeniyle evlendi. samuel benchetrit. Evlilikleri Haziran 2018’de gerçekleşti, bu noktada Johnny çoktan evlendi ve ardından Amber Heard’den boşandı. Amber ilk başta Johnny’yi tacizle suçladığında, Vanessa onu destekledi. Karayip Korsanları aktör ve iddiaların “tanıdığım gerçek Johnny’ye hiç benzemediğini” söyledi. Ayrıca Johnny’nin 14 yıllık ilişkileri boyunca asla “şiddetli veya tacizci” olmadığını da doğruladı. Vanessa, 2022’de Johnny ve Amber’ın iftira davası sürerken konuşmadı.

Lily-Rose yıllar içinde annesine olan sevgisinden bahsetti. “Küçükken, annem gibi olmak istediğim için şarkıcı olmak istiyordum. Her küçük kız annesi gibi olmak ister,” dedi Lily-Rose Depp. Güneş 2019’da. “O sırada altımda olmama rağmen onun tüm elbiselerini ve ayakkabılarını denerdim” dedi. Lily-Rose anlattı Yüz 2019’da Vanessa “bana özgüven hakkında çok şey öğretti.”

Lily-Rose, Johnny ve Vanessa’nın kızı olduğu için kayırmacılığın yüzlerinden biri haline geldi. ile 2022 röportajında ​​”nepo-bebek” etiketini havaya uçurdu. elle, “Sadece kadınlar hakkında daha çok duyuyorum ve bunun bir tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Birini sadece nesiller arası bir şey olduğu için orada oldukları fikrine indirgemek bana tuhaf geliyor. Hiç mantıklı değil. Birinin annesi veya babası doktorsa ve sonra çocuk doktor olursa, ‘Eh, sen sadece doktorsun çünkü ebeveynin doktor’ gibi olmayacaksın. ‘Hayır, tıp fakültesine gittim ve eğitim aldım’ gibi. ”

Lily-Rose daha sonra söyledi İD adam kayırmacılıkla ilgili konuşmalar konusunda “artık çok dikkatli” olduğunu. “Ailemin bana ellerinden gelen en ‘normal çocukluğu’ yaşatmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını düşünüyorum. Ve açıkçası, bu hala normal bir çocukluk değildi” dedi. “Çocukluğumun herkesinkine benzemediğinin fazlasıyla farkındayım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/lily-rose-depp-parents/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir