Johnny Depp ve Amber Heard Hakaret Davasına Devam Etmek İçin Yargıç Kuralları


Heard, 2020’de Depp’e “yasadışı bir şekilde hedef aldığını” ve iddialarını “aldatmaca” olarak nitelendirerek karaladığını iddia ederek 100 milyon dolarlık bir karşı dava açtı.

Rotternborn, başlığın Heard tarafından yazılmadığını ve Depp’in Heard’a sözlü tacizde bulunduğunu gösteren bir video nedeniyle haberdeki ifadelerin tartışılmaz olmadığını savundu. Depp’in avukatı Ben Chew, Depp’in kayıplarının iftira olduğunu kanıtladığını ve Heard’in aslında Charlie’nin Çikolata Fabrikası aktör.

Azcarate, haberdeki ifadelerin reddedildiğini reddetti, ancak başlıkla ilgili iddianın reddedilip reddedilmeyeceğine veya davaya devam edilip edilmeyeceğine henüz karar vermedi, daha fazla kanıta ihtiyaç olduğunu açıkladı. Çeşitlilik.

Duruşmanın başlamasından bu yana, Heard ve Depp’in 2015’ten 2017’ye kadar olan evliliği hakkında ortaya çıkan birçok ifşa, takipçiler tarafından şok oldu. Yayın davası devam ederken, E! Haberler, deneme güncellemelerini takip etmeye devam edecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329524/judge-rejects-amber-heard-s-motion-to-toss-out-johnny-depp-s-defamation-case?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın