Johnny Depp ve Amber Heard Davası: Tüm Kapanış Argümanlarından Öne Çıkanlar


Günün ilerleyen saatlerinde, Heard’ın avukatı Benjamin Rottenborn kapanış konuşmalarına başladı. Dava Heard ve Depp hakkındayken, Rottenborn bu kararın diğer aile içi istismar mağdurları üzerinde etkisi olabileceğini savundu.

“Bay Depp ve avukatlarının Amber’e ve bunun uzantısı olarak her yerde aile içi şiddet mağdurlarına gönderdiği mesajı bir düşünün” dedi. “Fotoğraf çekmediysen olmamıştır. Fotoğraf çektiysen sahtedir. Arkadaşlarına söylemediysen yalan söylüyorsun. Arkadaşlarına söylediysen, onlar fotoğraftır. aldatmacanın bir parçası.”

“Tıbbi tedavi görmediyseniz, yaralanmadınız” diye devam etti. “Tıbbi tedavi gördüyseniz, delisinizdir. Eşinize, sevdiğiniz kişiye, onu öfke dolu bir canavara dönüştüren ezici uyuşturucu ve alkol bağımlılığından kurtulmak için elinizden gelen her şeyi yaparsanız, siz olursunuz. bir nag.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332624/johnny-depp-and-amber-heard-s-defamation-trial-all-the-highlights-from-closing-arguments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel