Johnny Depp Hakaret Davası Kararının Ardından Kutladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Johnny Depp


Galeriyi görüntüle

Johnny Depp Eski eşine açtığı hakaret davasını kazandı kehribar duydu, 36 ve yurtdışında kutluyor. 58 yaşındaki Edward Makaseller aktör, 1 Haziran’da karar açıklanırken hayranları onu yolunda tezahürat ederken, İngiltere’nin Newcastle kentindeki The Bridge Tavern pub’ından memnun görünüyordu. Johnhny hızla yürüdü, ancak gülümsedi ve hatta bazı hayranlara beşlik çaktı. Ünlü gitaristle de fotoğraf çektirdi Jeff Beck77, İngiliz müzisyen Sam Çamurluk28 ve diğerleri barda otururken.

Johnny, iftira davasının devam ettiği Virginia’dan, Jeff’le birlikte İngiltere’nin Sheffield kentinde oynamak için uçakla ayrıldığı için bu hafta başından beri Birleşik Krallık’ta bulunuyor. 29 Mayıs gecesi Beck ile birkaç şarkı seslendirdi. John Lennon“İzolasyon”. Siyah beyaz kareli bir blazer ve siyah pantolon giyerek gitarını sallarken kendi elementinde görünüyordu.

Johnny, 12 Nisan’dan beri devam eden davasının kararını duymak için Fairfax, Va.’ya dönmedi. Amber’in sözcüsü, Johnny’yi karara varmadan önce mahkemede olmadığı için çağırdı. “Varlığınız, önceliklerinizin nerede olduğunu gösterir. [He] İngiltere’de gitar çalarken [she] Virginia’da bir karar bekliyor” dediler. Bu gece eğlence.

Johnny Depp
Johnny Depp 2022’de mahkemeye çıkarken gülümsüyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Oyuncu, eski karısına yazdığı bir makale üzerine 50 milyon dolarlık dava açmıştı. Washington post 2018’de aile içi istismar mağduru olma konusunda. Adını asla söylemese de, hikayesinde istismarcı olduğu düşünülüyordu. Johnny, iftira niteliğindeki ifadelerinin itibarını mahvettiğini ve karlı anlaşmaları kaybetmesine neden olduğunu söyledi. Amber, ayrıca hakaret iddiasında bulunarak 100 milyon dolarlık karşı dava açmıştı. Sonunda, yedi kişilik jüri, Amber’in op-ed’de yaptığı açıklamaların Johnny’ye karşı karalayıcı olduğuna karar verdi. Yargıç, 5 milyon dolarlık cezai tazminat miktarını, Virginia eyaletindeki cezai tazminatlar için maksimum ödeme olan 350.000 dolara düşürmesine rağmen, ona 15 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi. Jüri avukatına karar verdiği için Johnny’ye Amber’a 2 milyon dolar ödemesi emredildi. Adam Waldmankaraladı su adamı aktris, 2016’daki taciz iddialarını “aldatmaca” olarak nitelendirdi. Johnny’nin toplamda 8.35 milyon dolarlık zararı var.

Kararın ardından taraflar sosyal medyadan açıklama yaptı. “Altı yıl önce hayatım, çocuklarımın hayatı, bana en yakın olanların hayatı ve ayrıca uzun yıllar boyunca bana destek olan ve bana inanan insanların hayatları sonsuza dek değişti. Her şey göz açıp kapayıncaya kadar” diye Instagram gönderisine yazdı. “Ve altı yıl sonra jüri bana hayatımı geri verdi. Gerçekten alçakgönüllüyüm.”

Görevini, çalkantılı yıllarda kendisini destekleyen herkese bir teşekkür mesajıyla sonlandırdı. “Aşkın taşması ve dünyanın dört bir yanından gelen muazzam destek ve nezaket karşısında şaşkına döndüm ve oldum. Gerçeği söyleme arayışımın, kendilerini benim durumumda bulan kadın veya erkek herkese yardımcı olacağını ve onları destekleyenlerin asla pes etmemesini umuyorum” dedi. “Ayrıca, hem mahkemelerde hem de medyada suçluluğu kanıtlanana kadar pozisyonun şimdi masumiyete döneceğini umuyorum.”

Bu arada Amber, kararı kadınlar için bir “gerileme” olarak nitelendirdi. “Bugün hissettiğim hayal kırıklığı kelimelerin ötesinde. Kanıt dağının hala eski kocamın orantısız gücüne, etkisine ve egemenliğine karşı koymak için yeterli olmamasına üzüldüm” diye yazdı. “Bu kararın diğer kadınlar için ne anlama geldiği konusunda daha da hayal kırıklığına uğradım. Bu bir gerilemedir. Zamanı, sesini yükselten ve sesini yükselten bir kadının alenen utandırılabileceği ve küçük düşürülebileceği bir zamana geri götürüyor. Kadına yönelik şiddetin ciddiye alınması gerektiği fikrini ortadan kaldırıyor.”

“Johnny’nin avukatlarının, jürinin kilit nokta olan İfade Özgürlüğü konusunu gözden kaçırmasını ve Birleşik Krallık’ta kazandığımız kadar kesin olan kanıtları görmezden gelmesini sağlamayı başardığına inanıyorum. Bu davayı kaybettiğim için üzgünüm. Ama bir Amerikalı olarak sahip olduğumu düşündüğüm bir hakkı, özgürce ve açıkça konuşma hakkını kaybetmiş gibi göründüğüm için daha da üzgünüm.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/johnny-depp-celebrates-defamation-trial-verdict-photo/

Yorum yapın

SMM Panel