Johnny Depp, Gösteriden Sonra Hayranlarıyla Kopmuş Parmağı Hakkında Şakalar Yaptı – Hollywood Life


johnny depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Steve Helber/HAVUZ/EPA-EFE/Shutterstock

Johnny Depp ile performans sergiledikten sonra morali yerinde gibiydi. Jeff Beck 58 yaşındaki oyuncu, konserinin dışında bekleyen genç hayranı için imza verirken kopan parmağıyla ilgili kısa bir espri yaptı. Bir hayran bir video çekti, burada görebileceğiniz, eski karısıyla iftira davasının en çok tartışılan yönlerinden birini aydınlattığı tatlı değiş tokuşun kehribar duydu.

Çömelmiş ve gençle sohbet ederken, Johnny elini kaldırmış gibi görünüyordu ve eski karısıyla tartışırken parmaklarından birinin ucunun nasıl koptuğuna dair kısa bir şaka yaptı. Çocuğun parmaklarını sayarken, biraz daha azına sahip olduğunu söyledi. “Beşiniz var. Dört ve yedi sekizim var. Matematik,” dedi, oyuncuya bir göz atmak için çok heyecanlı görünen hayranlar için daha fazla imza imzalamadan önce.

Johnny Depp, Gösteriden Sonra Hayranlarıyla Kopmuş Parmağı Hakkında Şakalar Yaptı – Hollywood Life
Johnny bir konserden sonra genç bir hayranla konuşurken parmağıyla ilgili şaka yaptı. (Steve Helber/HAVUZ/EPA-EFE/Shutterstock)

Johnny’nin kopmuş parmağı, iki eski sevgili arasındaki karalama davası sırasında ciddi bir tartışma konusu oldu. Charlie’nin Çikolata Fabrikası yıldız Çarşamba günü kazandı. Johnny’nin orta parmağının bir parçası, Avustralya’da 36 yaşındaki Amber ile 2015’te çıkan bir tartışmanın sıcağında kesildi. Johnny, ifadesi sırasında, eski karısının kendisine attığı iddia edilen bir şişeye temas ettikten sonra parmağının “parçasının” kesildiğini iddia etti. “Aşağı baktım ve parmağımın ucunun koptuğunu fark ettim ve doğrudan dışarı çıkmış kemiklere ve parmağınızın iç kısmının etli kısmına bakıyordum ve kan akıyordu” dedi. Johnny daha sonra duvara mesaj yazmak için parmağındaki kanı kullanmaya başladığını açıkladı.

Amber kürsüye çıktığında, Johnny’nin parmağının o kısmının koptuğunu ertesi sabah aşağı inene kadar fark etmediğini söyledi. “tutarsız” mesajları gördüğünü söyledi. Siyah kütle star, onları yazmak için ne kullandığını anlamadan önce duvarlara yazmıştı. “Parmağını kaybettiğini anladım. Biraz tuttu ve ‘Ne yaptın?’ dedim, güvenlik görevlisini çağırması gerektiğini söylemeden önce dedi. Jerry Yargıç.

Amber aleyhindeki iftira davasını kazandığından beri, Johnny davanın kararından çok memnun görünüyordu. su adamı star, 2018 tarihli bir op-ed’de onu karalamıştı. Washington post. Oyuncu, davanın kapanış tartışmalarından bu yana İngiltere’deki bir dizi konserinde gitarist Jeff Beck’e katılıyor. Gösteriler dışında, jüri lehinde karar verdikten sonra bazı hayranlarıyla birlikte bir İngiliz barında görüldü ve ayrıca bir vahşi yaşam kurtarmayı ziyaret etmek için biraz zaman aldı, burada sevimli bir porsuk tutarken fotoğraflandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/johnny-depp-joke-finger-fans-show/

Yorum yapın

SMM Panel