Johnny Depp Eski Eşi Amber Heard’a Karşı Hakaret Davasını Kazandı


Depp’e gelince, jüriye hayatını geri verdiği için teşekkür eden bir bildiri yayınladı. Sözcüsü aracılığıyla “En başından beri bu davayı getirmenin amacı, sonucu ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaktı” dedi. “Doğruyu söylemek, çocuklarıma ve beni desteklemekte kararlı kalan herkese borçlu olduğum bir şeydi. Sonunda bunu başardığımı bilmek beni rahatlattı.”

Depp, “Aşkın taşması, dünyanın dört bir yanından gelen muazzam destek ve nezaket karşısında şaşkına döndüm ve oldum” dedi. “Umarım doğruyu söyleme arayışım, kendilerini benim durumumda bulan kadın veya erkek herkese yardımcı olmuştur ve onları destekleyenler asla pes etmez. Ayrıca, konumun artık masumiyete dönüşene kadar devam edeceğini umuyorum. Hem mahkemelerde hem de medyada suçluluğu kanıtlandı.”

Göre NBC HaberleriDepp’e destek kararının öğrenilmesinin ardından mahkeme salonunun dışındaki kalabalık tezahürat yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331761/johnny-depp-wins-defamation-suit-against-ex-wife-amber-heard?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel