Johnny Depp ‘En Sadık’ Destekçilerine Teşekkür Etmek İçin TikTok’a Katıldı – Hollywood Life


Johnny Depp 'En Sadık' Destekçilerine Teşekkür Etmek İçin TikTok'a Katıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Johnny Depp TikTok’ta. 58 yaşındaki Depp’in kendisine karşı açtığı karalama davasında yüklü bir meblağ kazanmasından bir haftadan kısa bir süre sonra kehribar duydueski Karayip Korsanları Star, sosyal medya platformunda bir hesap oluşturdu ve ilk videosunu paylaştı. Karşı koymak aşk sevinçleri’ reggae şarkısı “Stranger”, Johnny’nin videosunda, iftira davasına ve son performansına katılırken destekçilerine el salladığını gösterdi. Jeff Beck. Depp, videoyla birlikte tüm “en değerli, sadık ve sarsılmaz destekçilerine” bir mesaj da ekledi.

@johnnydepp

En değerli, sadık ve sarsılmaz destekçilerime. Her yerde birlikteydik, her şeyi birlikte gördük. Aynı yolda beraber yürüdük. Birlikte doğru olanı yaptık, çünkü sen umursadın. Ve şimdi hep birlikte ilerleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, siz benim işverenimsiniz ve bir kez daha teşekkür etmekten başka hiçbir şekilde teşekkür edemem. Teşekkürler. Sevgim ve saygım, JD

♬ Yabancı – Sevinçleri Sevin

“Her yerde birlikteydik, her şeyi birlikte gördük. Aynı yolda beraber yürüdük. Hep birlikte doğru olanı yaptık, çünkü sen umursadın,” diye yazdı Depp. “Ve şimdi hep birlikte ilerleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, siz benim işverenimsiniz ve bir kez daha, teşekkür etmekten başka hiçbir şekilde teşekkür etmem mümkün değil. Teşekkürler. Sevgim ve saygım, JD.”

Johnny, TikTok’ta izleyicisini buldu. İlk videosunu yayınlamadan önce 3 milyondan fazla takipçisi vardı. Daha sonra, bu sayı en az 4,1 milyona yükseldi. Bu tek video bir saatten az bir sürede yaklaşık yarım milyon beğeni topladı. 7 Haziran itibariyle Depp, TikTok’ta kimseyi takip etmiyor ve Beğenilen videoları gizli. Biyografisinde “Ara sıra Tiyatrocu” yazıyor.

Jüri, 36 yaşındaki Heard’in 2018’de karalayıcı ifadeler kullandığına karar verdi. Washington Post “İki yıl önce, aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü oldum” iddiasında bulunduğu bir op-ed. Amber, makalede Johnny’nin adını asla vermedi. Ancak jüri, Depp’in lehine karar verdi ve ona 5 milyon dolar cezai tazminat ve 10 milyon dolar tazminat verdi (yargıç cezai tazminatı 350.000 dolar ile sınırladı).

Mahkeme ayrıca, Depp’e karşı dava açan Amber’in Johnny’nin avukatı tarafından yapılan açıklamalarla karalandığına karar verdi. Adam Waldman, ve ona 2 milyon dolar ödül verdi. Amber, aile içi istismar hakkında konuşan insanlar için “saati geri alma” kararının “kalbinin kırıldığını” söyledi.

Johnny Depp 'En Sadık' Destekçilerine Teşekkür Etmek İçin TikTok'a Katıldı – Hollywood Life
(Deklanşör)

Johnny’nin eski karısı Amber Heard’a karşı davası düşünüldüğünde “TikTok tarafından denemeBBC tarafından David Sillito, Depp’in platforma katılması mantıklı olabilir. BBC, “ilk günlerinden itibaren, çevrimiçi trafiğin ezici ağırlığının Johnny Depp’in tarafını tuttuğu ve Amber Heard’den derin şüphe duyduğu açıktı” dedi. Rafi Mendelsohnçevrimiçi dezenformasyonu takip eden bir İsrail firması olan Cyabra’nın sözcüsü BBC’ye “yargılamayla ilgili konuşmanın yaklaşık %11’inin sahte hesaplar tarafından yönlendirildiğini ve bu çok yüksek bir rakam” dedi.

Cyabra’dan Bay Mendelsohn BBC’ye verdiği demeçte, “Dezenformasyon ve sahte hesaplar hakkında konuştuğumuzda, insanlar genellikle büyük jeopolitik kampanyaları, seçimleri, genel olarak siyaseti düşünürler” dedi. “Ama aslında, gördüğümüz şey, küresel veya kamusal bir üne sahip olan herkesin, ister ünlü ister tüketici markası olsun, çevrimiçi bir marka olduğu… gerçek olmayan profillerin sayısında bir artış var, ancak kim olduğunu bilmek çok zor. Sahte hesapların arkasında.”

TikTok, “yükselen trendlere düşünmeden atladıkları için kullanıcıları ödüllendiren bir grup vagonu platformu” haline geldi. Amanda Hess için New York Times “TikTok’un Amber Heard Nefret Makinesi” dökümünde. Hess, rakamların “olduğu kadar zararsız olduğunu” yazıyor. Lance Bas ve Duolingo baykuş maskotu, platforma kendi Heard alaycılığıyla katkıda bulunmanın akıllıca olduğunu düşündü.”

Tepki TikTok ile sınırlı değildi. yardımcısı muhafazakar medya kuruluşu olduğunu da bildirdi. Günlük Tel Denemeyle ilgili Depp yanlısı makaleleri tanıtan “Facebook ve Instagram reklamlarına 35.000 ile 47.000 dolar arasında para harcadı”.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/johnny-depp-tiktok-first-video/

Yorum yapın

SMM Panel