Johnny Depp, Duruşma Kararından Sonra Yaban Hayatı Kurtarmada Porsuğu Sardı – Hollywood Life


Johnny Depp


Galeriyi görüntüle

Kredi: Shutterstock

Eski eşine açtığı hakaret davasından sadece bir gün sonra kehribar duydu, Johnny Depp En iyi hayatını denizaşırı ülkelerde yaşıyor ve son zamanlarda Kent’teki bir hayvan kurtarma operasyonunda boy gösteriyor. 58 yaşındaki aktör, veteriner birimlerini gezerken Folly Wildlife Rescue tarafından durdurulurken Freddie adında yetim bir porsukla kucaklaştı.

Johnny müzisyenle geziyor Jeff Beck Royal Albert Hall’da ve Jeff kurtarmanın hamisi olduğundan, birlikte merkeze bir ziyaret yapmaya karar verdiler.

Denizaşırı turlar sırasında Johnny de eski sevgilisini görünce şaşırdı Kate Moss konserlerinden birinde sahne arkası Jeff ile görünüşe. 58 yaşındaki Johnny’ye yakın bir kaynak, HollywoodYaşam SADECE, çiftin onu oynarken görmek için dışarı çıktığında sahne arkasında hoş bir etkileşimi olduğunu ve Karayip Korsanları yıldız onunla arkadaş kalmak istiyor.

İçeriden biri ayrıca Johnny’nin eski sevgilisinin gösteride olduğunu fark etmediğini, ancak kazandığı davada onun adına tanıklık ettiği için ona şahsen teşekkür etmekten mutlu olduğunu açıkladı. “Johnny, Kate ile gösterinin arkasında bir araya geldi ve Kate’in geleceğini bilmiyordu, bu yüzden onu orada gördüğüne çok şaşırdı. Sarıldılar ve duruşmaya katıldığı için kendisine teşekkür ettiler” dedi.

Johnny Depp, Kate Moss
Johnny ve Kate 1994’ten 1997’ye kadar bir ilişki içindeydiler. (John Barrett/Shutterstock)

Johnny ve Kate, 1994’ten 1997’ye kadar çıktılar ve yeniden bir araya gelme sırasında, konserden sonra sohbet ederken, anında tekrar vurdular. “İkisi yetişmeyeli çok uzun zaman oldu, ama sadece yetişmek için bir ya da daha fazla saat harcadılar” dediler. “Birbirlerini her zaman güldürürler ve Kate, Johnny’nin zekasının yaşının ötesinde olduğunu görür.”

Johnny’nin 1 Haziran Çarşamba günü kazandığı karalama davası sırasında, Kate, Amber’ın bir söylentiye atıfta bulunmasının ardından ifade vermeye çağrıldı. Siyah kütle aktör, ilişkileri sırasında modeli merdivenden aşağı atmıştı. Kate video aracılığıyla ifade verdiğinde, onu ittiğini reddetti ve bir seyahate düştüğünde Johnny’nin tıbbi yardım almasına yardım ettiğini söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/johnny-depp-badger-wildlife-rescue-photo/

Yorum yapın

SMM Panel