Johnny Depp Davası: Amber Heard, James Franco’nun Penthouse Ziyaretini Onayladı


kehribar duydu onu gösteren video görüntülerini paylaştı ve James Franco boşanma davası açmadan önceki gece birlikte asansörde Johnny Depp Mayıs 2016’da.

Aktris ve eski sevgilisi arasında devam eden karalama davası sırasında Heard, iki filmde birlikte rol aldığı Franco ile “yakın” arkadaş olduğunu ve aktör tarafından kayalık ve iddiaya göre şiddetli, romantizminin ortasında desteklendiğini hissettiğini açıkladı. Bölüm

17 Mayıs’ta ifade verirken Franco ile olan ilişkisini hatırladı: “O benim arkadaşımdı ve yan evde yaşıyordu. Ve açıkçası, her zamanki arkadaşlarımla olan destek ağımı tüketmiştim. Bu kadar arkadaşlığı memnuniyetle karşıladığım için mutluydum. o zaman muhtemelen alabilirim.”

22 Mayıs 2016, saat 23:00 civarında zaman damgalı asansör güvenlik görüntüleri Virginia mahkeme salonuyla paylaşıldı ve 36 yaşındaki Heard ve Franco aktrisin çatı katına çıkarlarken bir arada durdular. Videonun bir noktasında, oyuncu başını Heard’ın omzuna koyuyor ve Heard başını onun kafasına koymuş gibi görünüyor. Daha sonra birlikte asansörden çıkarlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331347/johnny-depp-trial-amber-heard-addresses-james-franco-s-visit-to-their-penthouse?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir