Johnny Depp Arkadaş Avukat Joelle Rich: Romantik Tarihini Yeniden Yaşayın


Johnny Depp bir buldu çekiciyeni ortak.

Sonuçta, Karayip Korsanları yıldız şimdi çıkıyor Joelle Zenginİngiliz tabloid aleyhindeki 2018 iftira davasında hukuk ekibinin bir parçası olan Londra merkezli bir avukat Güneş, bir kaynak E’ye doğrulandı! Haberler. Ve Depp o mahkeme savaşını kaybetse de, romantizm bölümünde hala bir galip gelmiş gibi görünüyor.

Aslında Rich, aleyhindeki karalama davası sırasında Depp’i desteklemek için hazırdı. kehribar duydum bu senenin başlarında. Davada aktörü temsil etmese de Rich, 3 Mayıs’ta Virginia adliye binasının dışında onunla sohbet ederken görüldü. Camille VasquezABD davasında Depp’i temsil eden.

Haziran ayında bir jüri, Heard’ın 2018’de kendisine iftira atmaktan sorumlu olduğunu tespit ettikten sonra Depp’e 10.4 Milyon Dolar verdi. Washington Post op-ed. ( su adamı aktris, denemede Depp’ten hiç bahsetmedi ve oyuncuya karşı açtığı karşı davada 2 milyon dolar kazandı. Her ikisi de o zamandan beri bu kararlara itiraz etmek için başvurdu.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347593/johnny-depp-dating-attorney-joelle-rich-look-back-at-his-romantic-history?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir