Johnny Depp, Amber Kararı Duymadan Önce Hayranları İçin Ebeveynlik Tavsiyelerini Paylaştı


Johnny Depp vs. Amber Heard Davası: Karar Açıklandı

Johnny Depp Virginia jürisinin eski aleyhindeki hakaret davasına karar vermesinden birkaç saat önce moralinin yerinde olduğu ortaya çıktı. kehribar duydu.

İş taahhütleri için Birleşik Krallık’ta kalırken, Korsanları Karayipler yıldız Newcastle’daki Bridge Tavern tarafından durduruldu. Göre Lauren Whittingtonrestoranın genel müdürü Johnny’nin 1 Haziran’da barı ziyaret etmesi tam bir sürpriz oldu.

Lauren, “Hiç gergin görünmüyordu,” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler. “İnsanlarla etkileşime geçmek istiyor ve dava hakkında konuşmak istemiyor gibiydi, bu tamamen anlaşılabilir bir durumdu.”

Oyuncu hayranlarıyla fotoğraf çektirdi, işçilerle el sıkıştı ve hatta bu yıl içinde bir çocuk bekleyen Lauren ile bazı ebeveynlik tavsiyeleri paylaştı.

Lauren, “Johnny ile bir fotoğraf çektiğimde bana ne kadar uzakta olduğumu sordu” dedi. “Yaptığım en büyülü şey olacağını ve ona ilk kez bakana kadar aşkı bilemeyeceğimi söyledi. Çocuklarından bahsetti ve bana bir baba olmaktan ne kadar gurur duyduğunu söyledi. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333352/here-s-the-parenting-advice-johnny-depp-gave-to-a-pregnant-fan-before-amber-heard-verdict?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel