Johnny Depp, Amber Heard’ın Karşı Davasında 2 Milyon Dolarlık Kararı Temyiz Etti


Johnny Depp eski sevgilisiyle savaşmayı bitirmedi kehribar duydum mahkemede.

E.’nin elde ettiği mahkeme belgelerine göre! 22 Temmuz tarihli haber, Korsanları Karayipler Star, çiftin hakaret davası sırasında Heard’a verilen 2 milyon dolarlık kararı bozmak için temyiz başvurusunda bulundu.

Depp’in temsilcileri E!’ye yaptıkları açıklamada, “Bu Bay Depp için son derece olumlu bir karardı,” dedi. Haberler. “Karar kendi kendine konuşuyor ve Bay Depp, her iki tarafın da hayatlarına devam etme ve iyileşme zamanının geldiğine inanıyor. Ancak Bayan Heard, karara itiraz ederek daha fazla dava açmaya kararlıysa, Bay Depp dava açıyor. Tam kaydın ve ilgili tüm yasal konuların Temyiz Mahkemesi tarafından dikkate alınmasını sağlamak için eşzamanlı bir temyiz.”

E! News, yorum için Heard’in ekibine ulaştı ve herhangi bir geri dönüş olmadı.

1 Haziran’da, bir Virginia jürisi, Depp ve Heard’ın altı haftadan fazla süren ve dünya çapında manşetlere konu olan karalama davasında bir karara vardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339164/johnny-depp-files-to-appeal-2-million-verdict-in-amber-heard-defamation-countersuit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir