Johnny Depp, Amber Heard’a Karşı Hakaret Davasını Kazandı – Hollywood Life


johnny depp, amber duydu


Galeriyi görüntüle

Image Credit: SHAWN THEW/POOL/EPA-EFE/Shutterstock / Steve Helber/POOL/EPA-EFE/Shutterstock

Johnny Depp hakaret davasını kazandı kehribar duydu 1 Haziran Çarşamba günü jürinin kararının ardından 58 yaşındaki oyuncu, 36 yaşındaki eski karısına yazdığı bir makalenin ardından 50 milyon dolarlık dava açmıştı. Washington post 2018’de, parçanın kendisine kazançlı film anlaşmalarına mal olduğunu ve itibarını zedelediğini söyleyerek. Jüri, op-ed’de yapılan açıklamaların gerçekten Johnny’ye karşı karalayıcı olduğunu tespit etti. Amber, aynı zamanda iftira iddiasıyla 100 milyon dolar karşılığında ona karşı dava açmıştı.

Johnny’ye cezai tazminat olarak 5 milyon dolar ve tazminat olarak 10 milyon dolar verildi. Yargıç, cezai tazminatı 350.000 dolar ile sınırladı. Mahkeme tarafından yapılan bir açıklamanın ardından Amber’e 2 milyon dolar verildi. Adam Waldman karalayıcıydı.

Karar okunmadan önce, Hâkim Penney Azkarat mahkemede izleyenleri herhangi bir patlamaya müsamaha göstermeyeceği konusunda uyardı. Jüri ilk geldikten sonra, yargıç jüri formunun tazminat sayfasını doldurmaları için onları kısa bir müzakereye geri gönderdi.

Kararın okunmasından önce, Johnny İngiltere’ye uçmuş ve rock efsanesinde boy göstermişti. Jeff Beck’in En son The Yardbirds gitaristinin 31 Mayıs Salı günü Royal Albert Hall’daki gösterisi olmak üzere, Birleşik Krallık’ta üç konserde görünen hafta sonu konserler. Eski kız arkadaşı Kate Moss, Duruşmada görüntülü ifade verenler, en son gösteriye bile katıldılar. Amber mahkemedeyken Johnny İngiltere’den kararı izledi. Amber’in sözcüsü yaptığı açıklamada Johnny’yi mahkemede olmadığı için çağırdı. Bu gece eğlence. “Varlığınız, önceliklerinizin nerede olduğunu gösterir. [He] İngiltere’de gitar çalarken [she] Virginia’da bir karar bekliyor” dediler.

Kapanış tartışmaları sırasında, her iki taraf da yargılama boyunca ortaya konan kanıtların çoğunu anlattı ve her iki rakibin de iddia edilen suistimalini detaylandırdı. Her biri ayrıca, iddiaların neden olduğu tanıtım nedeniyle müvekkillerinin itibarının zedelendiğini iddia etmiştir.

Johnny’nin avukatları, istismarın kurbanı olanın Amber değil, aslında Johnny olduğunu iddia etti. “Aslında bu mahkeme salonunda bir tacizci var ama o Bay Depp değil ve bu mahkeme salonunda aile içi taciz mağduru var ama Bayan Heard değil.” onun avukatı Camille Vasquez jüriye tutkulu bir sesle söyledi. “Bu davada sunulan kanıtlar, aslında istismarcının Bayan Heard olduğunu ve istismara uğrayanın Bay Depp olduğunu gösterdi.” Amber’in ikisinin yaptığı fiziksel kavgaların çoğunun faili olduğunu söyleyerek sunulan birçok kanıtı anlatmaya başladı.

Camille daha sonra bir meslektaşına sahipti. Ben Chew Johnny için daha fazla argüman ver. Ben, Amber’ın makalesinin Johnny’nin kariyerini nasıl etkilediğine odaklandı. Duruşmanın nasıl doğrudan Johnny’nin itibarı üzerine rekor kırma girişimi olduğundan bahsetti. Açıklamasını bitirip Johnny’nin yanına oturduğunda oyuncu ona kocaman sarıldı.

Amber’ın hukuk ekibi kapanış açıklamalarına başladığında, Ben Rottenborn söz konusu makalenin açıkça Johnny hakkında olmadığını iddia ederek başladı.. “Bu Johnny Depp’in hit parçası değil ve burada bitirebilirsin,” dedi Ben. Ayrıca Johnny’nin görevi kötüye kullandığını savundu. su adamı aktris ve denemede karar verme faktörünün bir parçası olmalıdır. “Amber, Bay Depp tarafından bir kez bile olsa suistimal edildiyse, o kazanır” dedi.

Kapanış çürütme sırasında Camille, Amber’in ifadesini itibarsızlaştırmaya çalıştı ve hukuk ekibinin ilk kez kürsüye çıktıktan sonra yaptığı yorumları tekrarladı. Avukat, Amber’in iddialarını “hayatının performansı” olarak nitelendirdi.

Johnny Depp, Amber Heard'a Karşı Hakaret Davasını Kazandı – Hollywood Life
Johnny ve Amber arasındaki karalama davası sona erdi. (SHAWN THEW/POOL/EPA-EFE/Shutterstock / Steve Helber/POOL/EPA-EFE/Shutterstock)

Beş hafta sonra, dava sona erdi. Johnny ve Amber’in yasal savaşı, kamuoyunun dikkatini çeşitli şekillerde çekti. Çift parodi yaptı Cumartesi gecesi canlı Johnny’nin Amber’in bir şaka olarak yatağında dışkıladığına inandığını iddia ettiği iddia edilen olaylardan biri üzerine soğuk açık. SNL duruşmayla dalga geçenler sadece onlar değildi. Chris Kaya bakış açısını Londra’daki bir komedi şovu sırasında verdi. Gösteri sırasında “Bütün kadınlara inan, tüm kadınlara inan… Amber Heard hariç” dedi.

gibi diğer yıldızlar Lance Bas ve Drew Barrymore duruşmaya tepkileri nedeniyle tepkiyle karşılaştı. Lance, tanıklıklardan birinde anlatılan hikayeyi canlandırdığı bir TikTok videosu yayınladı, ancak hayranları onu bunun için çağırdıktan sonra klibi sildi. Drew, bir Instagram videosunda duruşmayı “çılgın” olarak nitelendirdiği için özür diledi. “İlerleyen daha düşünceli ve daha iyi bir insan olabilirim, çünkü tek yapmak istediğim iyi bir insan olmak ve bunun derinliğini çok takdir ediyorum ve ondan büyüyüp değişeceğim ve herkese yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. yol boyunca büyüyorum ve bana öğretiyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/johnny-depp-amber-heard-trial-verdict/

Yorum yapın

SMM Panel