Johnny Depp, Amber Heard Duruşma Arasında İngiltere’de ‘Yeniden Enerji Veriyor’ – Hollywood Life


Johnny Depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Steve Helber/AP/Shutterstock

Johnny Depp ve kehribar duydum son birkaç hafta içinde yorucu bir deneme deneyimine katlandı. Neyse ki, eski karı koca, mahkeme ara verdiği için bir hafta ara veriyor. Yargıç Penney Azcarate bir konferansa katılır.

Johnny geri dönmeye karar verdi en Birleşik Krallık süre Deneme için oturum dışındaydı en aktöre yakın ÖZEL bir kaynak, HollywoodYaşam. için gerçekten ferahlatıcı oldu. Johnny çünkü ona her şeyden uzakta biraz kişisel alan verdi en medyanın ilgisi en durum. Johnny kasabadan geçebileceğini takdir ediyor en güney sahili ve yürü en sokak neredeyse farkedilmeden. Bu haftayı yeniden enerji toplamak için kullanıyor. en sonraki aşama en Deneme

Johnny Depp
Johnny Depp duruşmada (Steve Helber/AP/Shutterstock).

İçeriden biri, “Müzik her zaman eniçin tecavüz Johnnybu yüzden arkadaşlarıyla birkaç reçel seansı düzenliyor içindeJeff Beck dahil dır-dir en yakın arkadaşlarından biri. Oldu içindeTanıdığı ve güvendiği insanların etrafında olması ve her şeyi hissetmesi onun için güvenilir en destek ve sevgiler.”

Ayrıca, başka bir içeriden birkaç gün önce bize şunları söyledi: Las Vegas’ta Korku ve Nefret aktör, eski sevgilisine karşı açtığı 50 milyon dolarlık iftira davasının ortasında hayranlarının sevgisini hissediyor.

Kaynak, “Artık neredeyse gittiği her yerde sevgilerini hissediyor” dedi. Virginia’daki bir adliyede 11 Nisan’da başlayan duruşma beşinci haftaya girerken, içeriden bir kişi şunları ekledi: “Johnny, hayranlarının tüm bu dava boyunca sosyal medyada ve şahsen sesini bu kadar duyurduğu için son derece minnettar. Doğru olduğunu düşündüğü şey için savaşmaya devam etmesi için ona yenilenmiş bir enerji verdi.”

kehribar duydum
Amber Heard (ELIZABETH FRANTZ/POOL/EPA-EFE/Shutterstock).

Johnny, 2015’ten 2017’ye kadar evli olduğu, Johnny’nin 14 yıllık eski karısı Amber’ı taciz etmekle suçlansa da, Vanessa Paradis49 yaşında – iki çocuğu var – ayrıca Johnny’nin Amber’e karşı “karı-döven” olduğunu iddia eden İngiltere’den The Sun’a karşı önceki davasında bir açıklama yaptı, “Johnny’yi 25 yıldır tanıyorum. 14 yıldır ortağız ve iki çocuğumuzu birlikte büyüttük. Bunca yıl boyunca Johnny’yi kibar, özenli, cömert ve şiddet içermeyen bir insan ve baba olarak tanıdım. Amber Heard’ın Johnny’yi dört yıldan fazla bir süredir alenen suçladığı iddiaların farkındayım. Bu benim tanıdığım gerçek Johnny’ye hiç benzemiyor ve uzun yıllara dayanan kişisel deneyimlerime dayanarak, onun bana asla şiddet veya tacizde bulunmadığını söyleyebilirim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/johnny-depp-break-uk-amber-heard-trial-recess/

Yorum yapın